Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti fűtütük már? én túlzom el...

Ti fűtütük már? én túlzom el a férjem szerint, hogy milyen hideg van, és kapcsoljuk be ne csak fürdésnél az olajradiátort.

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 15:14
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ,meggyőzte a férjemet,hogy éjszakára fűtsünk be:) egyébként nem olyan ember aki a gyerekén spórol sőt...csak hát szerinte még nem indokolja a hőmérséklet a fűtést, ő aztán nem fázós típus...
2012. okt. 10. 18:22
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Még délután írtam neked.

Na, azóta változott a helyzet, a fiam szobáját hidegnek éreztem este, úgyhogy már fűtünk. :)

2012. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
csak fürdéshez, de a termosztát 21 fokra be van állítva, ha ez alá menne a hőmérséklet akkor bekapcsol, de még nem ment ez alá. Azért annyira nem kell meleget csinálni, mert szerintem nem jó ha megszokja a gyerek. A szomszédban mindig 24 fok volt amikor megszületett a kisfiuk, és állandóan beteges. Nem mondom, hogy csak ezen múlik, de szerintem számít.
2012. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
68%
Nem fűtünk és így öltöztetem: hosszú ujjú body, rugi és meleg, téli hálózsák.
2012. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Még mi sem fűtünk, csak a fürdéshez. A tetőtérben alszunk, ahol most 21 fok van, de éjjelre picit lentebb megy. Éjszakára hosszúujjú bodyt, vastag pizsit adok a másfél éves fiamra, és hálózsákban alszik.
2012. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
68%

22 fok van a másfél éves szobájában, és a fürdőszobában. A 13 évesében 23 fok, mert ott a falakat egész nap éri a napsütés, és felmelegszik. Nem fűtünk még fürdéshez sem, de most nincs hosszas pancsolás, uzsgyi befelé, két törölközőbe csavarba! :) Én 23 fok alatt fázom, 2 zokni van rajtam napközben, nagyon fázós vagyok. A gyerekek ellenben jól bírják, a másfél éves fiam szenved, ha meleg van, a nyáron csak pihegett egész nap. Ő most a 22 fokban ujjatlan bodyban és vastag plüssös pizsi rugiban alszik, hálózsákot, takarót nem tűri magán. Ma már nagy volt a kísértés, tanácstalankodtunk a férjemmel, bekapcsoljuk-e legalább az őrlángot a konvektorokon, de aztán eszünkbe jutott a tavalyi 60 ezer forintos havi gázszámla, és az, hogy mellette pólóban mászkáltunk a lakásban...(igaz, akkor a kicsi még pici volt) és nem kapcsoltuk be. Lehet, hogy holnap már igen, de minden nap spórolás számít. A gyerekek jól érzik magukat a 22 fokban, mi meg összebújunk, ha fázunk! :)

Megszokás kérdése egy kicsit ez is, mert amikor 30 fok volt a szobában a nyáron, egy idő után ahhoz is hozzászokott a szervezetünk...

2012. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
78%
Már hetek óta fűtünk éjjelre.
2012. okt. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
68%

#20:


Hosszú ujjú body, rajta vékony trikó, téli hálózsák, jelenleg 20 fok van a gyerekszobában.

Itt a nappaliban 21, másfél órája ülök egy gatyában. Nem vagyok az a fagyos típus :)

2012. okt. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Mi sem fűtünk még, bár nem bánnám :) A gyerekszobában 19 fok van, én fagyhalálon vagyok, de a fiam bírja.Apjára ütött nem rám :)
2012. okt. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Kertesben mindenképp fűteni kell már. Na jó nem egésznap reggeltől estig de olyan 4-5 körül jó az.... Hiába rohangál a kicsim (15 hónapos) jobb az ha enyhesség van.
2012. okt. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!