Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám óránként kel...

6 hónapos babám óránként kel éjszaka és csak cicin alszik vissza! Mi lehet az oka a gyakori ébredésnek?

Figyelt kérdés
így megy már lassan 2 hónapja, minden éjjel! Már nagyon kivagyok! Sok mindent kipróbáltunk: Fogzásra: Chamomilla, Dologél, Gengigél, Viburcol, persze ezeket külön-külön, mindenre időt szánva! Nyálzik, rág mindent, de foga még nem bújt ki! Apa se tudja vissza altatni, addig sír amíg cicit kap! SEMMI nem használ! Most kezdjük a hozzátáplálást, abban bízom, hogy ha tejpépet vagy valami laktatót kap este, akkor majd jobb lesz!

2012. okt. 10. 22:35
1 2 3
 21/22 Gosztonyi Alexandra válasza:
Én azt csináltam hogy délután egy órát hagytam csak aludni és nálam bejött. November óta végigalussza az éjszakát este 7-reggel 6 ig. Meg ha ugy van beadom neki a cumit. Nálam 6 hónapos a fiam.
2013. márc. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Cila-Bila válasza:
0%
A GYERMEK OLYAN, AHOGY SZOKTATJÁK.hA ÉJJEL 1-2 ÓRÁNKÉNT FELSÍR ÉS CICIVEL ALSZIK EL, AZ ELSŐSORBAN A ROSSZ SZOKTATÁS EREDMÉNYE, LEHET, HOGY KEVÉS VOLT A TEJED, VAGY LUSTA A BABA.VAGY MOST IS AZ. ELŐSZÖR GYŐZŐDJ MEG ESZIK-E ELEGET, JÓLLAKIK-E ETETÉSKOR. AZ A BABA, AMELYIK JÓLLAKVA ALSZIK EL NEM SÍR FEL ÉJJEL. NEM TUDOM MEKKORA BABA, DE MÉRÉSSEL GYŐZŐDJ MEG , HOGY ELEGET EVETT, HA ELEGET EVETT 1-2 ÉJJEL HAGYNI KELL SÍRJON, UTÁNA MEGSZOKJA,HOGY CSAK A NORMÁLIS IDŐSZAKOKBAN KÉR CICIT.
2018. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!