Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pcos anyukák! Mikor jött meg...

Pcos anyukák! Mikor jött meg a vérzésetek a szülés után? Beállt a ciklusotok vagy kellett gyógyszerrel kezelni a problémát?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 20:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nekem van inzulinrez.ám,rossz hormoneredmenyek stb.,es megsem esett szo sehol dietarol.amugy en is ugy tudom,nem biztos hogy van ir ha van pcos.de javitsatok ki ha nem igy lenne.
2012. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A 48as 60 perces inzulin magasabb mint kéne. Nem teljesen látom át az első eredmények azok a cukor eredmények vagy hogy van ez most.
2012. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
R.N.Andi Ha ir-ed van akkor ir diétát kell tartani, sportolni kell és metformin tartalmű készítményt szedni.
2012. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen jo eredmenyek. Foleg a 2010-es. A terhesseginel a 120 perces a 0 perces ala ment, ami elvileg nem jo, de terhesseg alatt annyi minden megvaltozik. Szrrintem szep eredmenyek, de nem vagyok irvos. Koszi, h megkerested!;)
2012. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen jo eredmenyek. Foleg a 2010-es. A terhesseginel a 120 perces a 0 perces ala ment, ami elvileg nem jo, de terhesseg alatt annyi minden megvaltozik. Szerintem szep eredmenyek, de nem vagyok orvos. Koszi, h megkerested!;)
2012. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!