Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan nemű lett a babád,...

Olyan nemű lett a babád, amilyet szerettetek volna?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek 5 fia van,többel már nem próbálkoznak,elsőre mindegy volt neki,utána lányt szeretett volna,de már kiakadt,mikor megtudta az utolsót..Kicsit elszomorodott,h már neki sosem lesz lánya,nekem 3 lányom van,a kicsi 5 hónapos,mindig jön babázni,neki a kicsi 4 éves.Nektek teljesült a vágyatok?
2012. okt. 19. 09:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Elsőre fiút akartam, lány lett, bőgtem amikor kiderült, másodikra már mindegy volt, de azért kíváncsi lettem volna milyen amikor nekünk kettőnknek fiúnk van, lány lesz ő is, ez már nem ért annyira arculcsapásul. A lányomat pedig nem adnám 10fiúért sem:-)))) Csak azért nem fogunk bevállalni 3. gyerkőcöt hogy hátha fiú, így jó ahogy van:)
2012. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én 4 lányt és 2 fiút szerettem volna,van 3 fiam és 1 lányom idáig :-)
2012. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kislányt szerettünk volna, kislány is lett. :)
2012. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi még nem terveztük a babát, de ő jönni akart. Én kisfiút szerettem volna, a férjem az elejétől érezte, hogy kislány lesz. A 13. heti UH-n fiút mondott a doki, utána sokáig nem mutatta magát a baba, a 20. héten tudtuk meg, hogy kislány. A férjem nagyon örült neki, és én is. Egy picit azért sajnáltam, hogy nem jött össze a fiú, de mivel amnio-m is volt magas Down-kockázat miatt, teljesen mindegy volt, csak az volt a lényeg, hogy egészséges legyen és megtarthassuk. Így az amnio eredményekor annyira örültünk, hogy egészséges kislányunk lesz, hogy teljesen elszállt belőlem az, hogy én eredetileg kisfiút szerettem volna.


36 hetes múltam, már bármikor szülhetek (veszélyeztetett vagyok a 32. héttől- megrövidült méhnyak, nyíló méhszáj)! Annyira várom már! (Ha lesz 2. baba, azt tényleg fiúnak szeretném)

2012. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 sumergo ***** válasza:
Én csak egészséges kisbabát szerettem volna, tehát teljesült! :-)
2012. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!