Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kislányom még...

Másfél éves kislányom még mindig cicizés közben és mellettem alszik. Szerintetek ez jó?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

azért az érettségire válaszd majd el

párod nem unja már, hogy a gyerek alszik rajtad?

2012. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
16 hónapos fiam is. Én nem örülök neki, de még nem nagyon tud beszélni, és úgy döntöttem hogy megvárom hogy meg tudjam vele beszélni.
2012. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ételmiségiek vagytok az biztos...Ja és az elsőnek javaslom az értő olvasást!
2012. okt. 21. 19:51
 4/16 A kérdező kommentje:
Rácsos kiságyba nem lehet beletenni mert kezét,lábát eltöri annyit forgolódik.
2012. okt. 21. 19:54
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Ha nektek jó, akkor nekünk is.

Ez csak rátok tartozik, tőlünk kérdezed, hogy ez jó-e nektek? Ezt neked kell tudni. Van, akinek jó így, van, akinek nem...


Szerintem amúgy nem jó, mindenkinek kényelmesebb lenne a saját helyén, és a rácsos még egy gyereknek sem törte el a kezét, lábát.

2012. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

az én lányom 20 hós szintén így alszik :-) sajna nincs szivem elvenni tőle még :-( tudom sokan azt monhák hogy úristen, és ellenzik ezt, de neki ez olyan mint másnak a cumi, arra bezzeg nem mondják h úristen,mikor a 3 éves gyerek még mindíg cumizik!!

szóval sztem amíg még bírod,nem nagy teher ís nem fáj, addig had aludjon így, aztán vagy leszoktatod ha nagyobb lesz vagy magától lehet elhagyja :-)

2012. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Az én 19 hónapos fiam is cicivel alszik el még mindig, bár beteszem a saját ágyába. Belőle kiindulva, kiborulna, ha este nem kapna cicit, gondolom, a Te Babád is így van ezzel. Márpedig, ha nektek így jó, így működik, akkor nem sok értelme van rágódni a dolgon.

Szüksége van rád a biztonságérzethez, szerintem add meg neki ... Pár év múlva hiányozni fog a bújása :-)

2012. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó,nem is egészséges.Én a kezdetektől a kiságyába szoktattam a kisfiam,mert a nagyágy az a páromé és az enyém,mindenkinek meg van a helye,akkor hoztam át a 1,5 éves fiam mikor most 1 hónapja beteg volt,és felriadt hajnalban arra,hogy tele az orra kb 3-4 alkalommal,és nem tudott csak mellettem visszaaludni.Mindannyiunknak kényelmesebb a saját helyén jobban is alszunk.A rácsos ágy nem töri el a kisgyerek csontjait inkább kifogásnak érzem a részedről,de a te dolgod.Viszont a párod nem szólt már,hogy jó lenne ha ketten aludnátok együtt? Kislányod már nem baba, hanem egy kisgyerek jobb lenne neki ha lenne saját helye.
2012. okt. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval. Mellesleg mi volt a bajod a második válaszolóval? Nem bántott Téged, csak válaszolt a kérdésedre.
2012. okt. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
08:19es amikor azt tapaszralom hogy a lába a combjáig a rácsok között van és kínlódik mert minden mozdulata kínlódas...
2012. okt. 22. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!