Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kislányom még...

Másfél éves kislányom még mindig cicizés közben és mellettem alszik. Szerintetek ez jó?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 19:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Utolsó.az elsővel és a második válaszolóval az a bajom h bunkó volt és az első még olvasni sem tudott...mindegy.
2012. okt. 22. 09:34
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érvekkel ellátott válaszokat!
2012. okt. 22. 09:35
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom ajánlani itt az összes anyukának hogy minél előbb válassza el a gyereket de legalábbis éjjel ne adjon neki.Minél idősebb annál nagyobb cirkusz lesz a ciciért.Higgyétek el most választottam el a 25 hónapos fiam,jó néhány éjszaka nem aludtunk akkora balhé volt.Ha még egyszer kezdhetném egy évesen elválasztottam volna.
2012. okt. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Biztos én vagyok értetlen, de a 2. válaszban mi volt a bunkó? Csináld úgy, ahogy akarod, Te fogsz vele kínlódni, nem más.
2012. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Miért vagyok bunkó?

Azért mert nem örülök neki? Nem annak nem örülök hogy cicizik, hanem hogy csak azzal alszik. Jó lenne ha magától elaludna. Addig amíg nem beszél, addig pedig nem esélyes hogy megérti miért vonom meg egyik napról a másikra a cicit. Szerencsére már kezd mondogatni ezt-azt, a tesója két évesen folyékonyan beszélt, akkor már meg lehet neki magyarázni hogy ó nagy fiú és tessék egyedül elaludni.

2012. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek.Azt hittem,hogy gúnyolódásból írod.
2012. okt. 22. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!