Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babát lehet vinni...

3 hetes babát lehet vinni bevásárlóközpontba?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 09:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Bevallom én még a másfél éveseimet sem szívesen viszem bevásárló központokba. Anno Auchanban dolgoztam és tudom, hogy jó ha fél évente engednek be friss levegőt, egyébként csak a benti levegőt keverik a légkondival. Tele a rengeteg bacival és miegymással. Lehet, hogy túlparázom, de ha van kire hagyni nem viszem őket (tényleg csak ha nagyon muszáj), és van úgy, hogy Apát küldöm el bevásárolni mi meg addig inkább sétálunk egyet a levegőn.
2012. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
Én is le leszek pontozva. Én pont három hetesen vittem először bevásárló központba, nem az volt az első sétánk. Semmi baja nem lett.
2012. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

Én 2hetesen már elvittem a Fiamat a szüreti felvonulásra és az azt követő "buliba"sok ismerős akkor látta először és ment a babusgatás..Pár nappal azután meg elmentünk vásárolni a tescoba!Az égvilágon nem lett semmi baja!!

Lepontozás?Itt szerintem mindenki azt írja le amit tapasztalt a gyermekével kapcsolatban, véleményt mond!Az Édesanya dönti el, hogy végül is mit fog csinálni!Véleményt kért!!!!!!

2012. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Nyilván már döntöttél és túl vagytok a kis "kiránduláson".

Az én kislányom máshol született, olyan országban, ahol folyton nedves, nyálkás, taknyos idő van, mégis, ott a védőnő mielőbb zavarja ki az újdonsült anyukákat babástól. A kislányomat - decemberi baba - egy hetesen 50 perces sétára vittük ki, három hetesen végigjárta velem a boltokat a karácsonyi készülődéskor, mert nekem sem volt kire hagynom. Utána is vittem, többnyire kenguruban, hordozókendőben mindenfelé.

Nyilván szerencsések is vagyunk, de nem, nem lett semmi baja. Két éves lesz napokon belül, komoly betegségünk, megfázásunk még szerencsére nem volt, makkegészséges, masszív gyerek.

Ha szerencsés módon tudod szoptatni, az valóban sokat jelent, de ha nem, akkor is nyilván mindent megteszel érte, látszik a törődésed a kérdésből is, maradjon így, nem "ronthatod el". A lényeg, csak annyit akartam, vidd nyugodtan, és ha jön is válaszul keményebb megjegyzés, ne őrlődj rajta, bízz magadban! Sok sikert és jó egészséget!

2012. nov. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!