Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panelban lakók hogy bírjátok?...

Panelban lakók hogy bírjátok? És a babák?

Figyelt kérdés
Panelban lakok, itt ugye szinte minden áthallatszik a szomszédoktól, főleg a fölöttünk lakóktól. Én rendszeresen füldugóval alszok, mert rossz alvó vagyok, folyton felébredek, ha éjjel mászkálnak, zajonganak a felettünk lakók, és már 3/4 6 körül kelnek, bekapcsolják a TV-t, ami szintán áthallatszik. Persze ha megszületik a baba, csak nem aludhatok füldugóval. Ti hogy tudtok így pihenni, illetve a babát nem zavarják a zajok? Pl. rám a frász tud jönni, amikor a nagy csendben elkezdik a székeket tologatni, vagy éppen leejtenek valamit, ami iszonyat hanggal szól. Vagy amikor, mint most is, kopogós cipőben járnak-kelnek a lakásban reggel és este. Persze tudom a babasírás sem lesz egy álom, mégis azt kell, hogy mondjam, amikor baba sírt a szomszédban, fele annyira sem zavart, mint a felettünk lakók egyéb zajai.
2012. nov. 22. 18:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ettől félek én is, hogy a babát is felébresztik majd a zajok :S És akkor nyilván ordítani fog :P:P:P

Szerintem is az ilyen "padlóhangok" jobban átjönnek, mint a gyereksírás...

2012. nov. 22. 21:53
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi az alattunk levőket hallgatjuk egész nap.Engem halálra tudnak idegesiteni,hogy huzzák a székeket,rohan a gyerek,hust klopfolnak...A lányunk ezekre nem riad fel.A csengőre,vagy nagy zajra is csak akkor ha még épp nem alszik rendesen.Nem kell hozzászoktatni a gyereket a totál csendhez,különben semmit nem tudsz majd csinálni tőle...
2012. nov. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok és a második válaszoló tényleg nagyon sügér. ^^


Másfél éves a lányom és ordított már éjszaka, és szokott szaladgálni NAPPAL, és nem pedig éjszaka, és éjszaka nem dobál bowling golyókat a padlóra, ami azért lássuk be nem normális tevékenység, vagy ha hajnali egykor az ember opera áriákat hallgat a szomszédjától mintha a saját lakásában szólna.

Egyébiránt a másfél éves lányom sírt már éjszaka, csecsemő korában ordított is, de a felettünk lakó néni napi szinten megjegyzi mennyire csendes, a hangját sem hallja, szóval azt hiszem egy gyerek, aki főleg ahogy előttem írták időszakosan sír, egész más tészta, mint ha éjszaka székeket húzogatnak az ember feje felett.

2012. nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!