Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak az exszel? Hogy...

Mit csinaljak az exszel? Hogy lehet ezt elviselni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem idevalo kerdes, de a parkapcsolatok oldalon, ahol kiirtam, ahova tartozik ott csak olyan valaszokat kaptam ra, hogy assak godrot, amibe beleesik, igy abban bizom, hogy itt kapok ra ertelmes valaszt.


Parom a volt felesegevel kozosen dolgozott a sajat cegukben, es a ceg a sajat hazuk hatso udvaraban van. Ex mar januar 1 ota nem dolgozik ott, de azota is nap mint nap bejar a cegbe, pakol, elviszi a csetrest, odajar beszelgetni paromhoz, aki mar tobbszor mondta neki, hogy ne jojjon, ha akar valamit a gyerek miatt, akkor hivja fel, a tobbi nem erdekli, de akkor is jon.

Ide is jon hozzank, folyton sms-ezget, sutit kuld nekunk. Nem vagyok ra feltekeny, mert undorito, gusztustalan egy no, de egyszeruen hanyok tole. 3 eve az agyamra megy, mindent tudni akar tolunk, es elmegy a barati tarsasagba es ott arrol beszel, hogy MI hova megyunk, mit csinalunk, EN mit csinalok, merre megyek, stb. folyamatosan azzal van elfoglalva, hogy mi mit hol hogyan.

Parom azt mondja, hogy a fia miatt kell a jo kapcsolat koztuk, de ez nekem tobb a soknal.

A heten eljutottam odaig, hogy eleg volt, de az uramat szeretem, es nem akarom otthagyni csak azert mert egy ilyen majom a volt neje. El lehet valahogy uldozni a not? Vagy mit lehet vele csinalni? Mert en igy nem akarok elni, hogy o benne van a mi eletunkben!

Most idejarkal a picibabamat nezni. Egyszer megengedtem, de utana mondtam, hogy nem kell tobbet jonnie. Minek? Kim o nekem?

Most is Mikulasajandekokat vasarolt az en gyerekeimnek! Mi a francnak? Annyira utalom.


Valaki mondjon valamit hogy lehetne tole megszabadulni!!!!

Koszonom



2012. nov. 27. 12:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

En is megertem, hogy rossz neki! Es tudom, hogy nem tud tovabb lepni, azert csinalja.

Abban biztunk, hogy majd lesz uj baratja, es akkor annak a tarsasagaba atkerul, kimarad a mi tarsasagunkbol es nem lesz ott mindenhol, lefoglalja magat. Erre a parom legjobb baratjaval jott ossze, szoval ott van mindenhol.


Koszonom a tanacsokat! Beszelek vele! Normalisan! Akkor mikor epp nem idegesitett fel valamivel, mert akkor csak megsertem es idegbol beszelek vele.

Szep napot Nektek!

2012. nov. 27. 13:07
 12/21 anonim ***** válasza:
En megertelek. Jol jatszik a no szepen lassan....de szerintem is meg kellene neki mondanod, hogy kellemetlen a sok latogatasa. Teged zavar, hogy olyan dolgokba is beleuti az orrat ami nem az o dolga. Meg a ferjednek is el kellene ezt mondania. Az ilyen tipust nem hiszem hogy meg lehet bantani az ilyet ugy hivjak controll freak! Nekem volt egy ilyen "bnom" gyerekkorunk ota ismertuk egymast eljutott arra a szintre ha megismerkedtem valakivel el akart jonni a randijaimra stb. Egyre el is jott es sokat kellett varni mert a fiu messzirol jott meg merges is volt, hogy neki mennyire sokat kell varnia holott ot erre senki nem kerte es erre fel is hivtam a figyelmet...atment? egy darabig aztan kezdte elolrol. Egy napon kirugtam az eletembol azota is en vagyok a fo temaja. Feltekenyseg, kissebbsegi erzes gonoszsag. Ez a no nem joban akar veled lenni hanem kozel akar maradni a tuzhoz es az infohoz ahogy irtad. Nem tartozol neki elszamolassal es ezt szepen el is lehet neki mondani es megegyszer azt is, hogy tudod nallad van a gyermeke es aggodik de tiszteljen meg azzal, hogy beken hagy. Szoval ne felj! Csak ugyesen!
2012. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki hogy van vele, de én beteges dolognak tartom, ha valaki a volt férjéhez mászkál, amikor annak már ott van a családja. A család egy olyan intim szféra, ahol pont az exeknek semmi keresnivalója nap mint nap. Jó és kell is a kapcsolatot ápolni, hiszen a közös gyerek valóban egy életre összeköt két embert, viszont tiszteletben kell tartani, hogy a férfi új családot alapított. Én képtelen lennék a volt férjem feleségéhez és újszülöttjéhez mászkálni és jópofizni, barátságot erőltetni meg pláne.

Kiderült az is, hogy milyen kétszínű ez a nő, nem is mond igazat, keveri a szart, akkor miért kell védeni és sajnálni? Neki inkább orvosi segítség kéne, nem sajnálat.

2012. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Azért annyiban vigyázz a beszélgetéssel, hogy nagyon sokan az emberi és megértő hangot, beszélgetést egyből valami új barátság alapjainak tekinti. Hogy itt végre megértésre talált és ugyanúgy folytatja, mint eddig, mert te megérted őt.

Ha van rá lehetőséged, vedd fel a beszélgetést, nehogy a végén még te gyerek ki rosszul a család előtt, ha nekiállna panaszkodni.

2012. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem tudsz akkor sem mit tenni.Mond meg neki,akkor jöjjön csak,ha a gyereke is ott van.Nem tudsz mást tenni,vagy ha csenget nem engeded be,mintha nem lennél otthon.De egyébként látszik,hogy te is féltékeny vagy,különben nem zavarna a dolog.Veled van a férfi,nem vele,akkor meg had féltékenykedjen az ex és ne te.Ha látja,hogy milyen jól megvagytok és te se féltékenykedsz a volt feleség miatt,akor meg fogja unni,hogy a nyakatokra járjon.Első voltam.
2012. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Utolsónak: miért lenne féltékeny? Mire? Nem érted meg, hogy csak marhára zavarja, hogy a nő belepofátlankodik az életükbe? Miért kéne neki ezt elviselnie? Nagyon félreérted, ez nem féltékenység, mert lehetne ez a nő akár a férje testvére, vagy más rokona is, ha ugyanígy viselkedne, zavarná a kérdezőt. Itt nem az exen van a hangsúly, hanem a viselkedésén.
2012. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom mindenkinek, aki valaszolt!

Komolyan kezdtem ugy erezni, hogy velem van valami gond, hogy ennyire zavar!

Es igen, nem feltekenyseg, csak iszonyatosan zavar, hogy valaki belemaszik az eletembe, akinek nem kellene.

2012. nov. 27. 13:47
 18/21 anonim ***** válasza:
A cég, ahova bejár a férjedhez jelenleg kinek a hátsó udvarán van?
2012. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ugy nez ki, hogy az utcafronton van a lakohaz, ahol az ex lakik, mellette van egy kocsibejaro teljesen kulon es a haz mogott, elkeritve teljesen kulon bejarattal van a ceg, ahol az uram dolgozik. (most azon dolgozunk, hogy meg tudjuk venni a hazat tole es ne lakjon ott tovabb, hatha ugy konnyebb lesz mindenkinek)
2012. nov. 28. 10:31
 20/21 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a szitu, belemászik az életünkbe, három éve élünk együtt, de majdnem minden napra megcsinálj a feszültséget. Persze a gyerekre hivatkozva. Átérzem a dolgot teljesen, remélem, találsz megoldást, mert erre kell valami megoldás! Miért nem takarodik ki az életetekből, volt esélye, mikor az ő férje volt, ne most akarjon vele élni!
2012. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!