Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak az exszel? Hogy...

Mit csinaljak az exszel? Hogy lehet ezt elviselni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem idevalo kerdes, de a parkapcsolatok oldalon, ahol kiirtam, ahova tartozik ott csak olyan valaszokat kaptam ra, hogy assak godrot, amibe beleesik, igy abban bizom, hogy itt kapok ra ertelmes valaszt.


Parom a volt felesegevel kozosen dolgozott a sajat cegukben, es a ceg a sajat hazuk hatso udvaraban van. Ex mar januar 1 ota nem dolgozik ott, de azota is nap mint nap bejar a cegbe, pakol, elviszi a csetrest, odajar beszelgetni paromhoz, aki mar tobbszor mondta neki, hogy ne jojjon, ha akar valamit a gyerek miatt, akkor hivja fel, a tobbi nem erdekli, de akkor is jon.

Ide is jon hozzank, folyton sms-ezget, sutit kuld nekunk. Nem vagyok ra feltekeny, mert undorito, gusztustalan egy no, de egyszeruen hanyok tole. 3 eve az agyamra megy, mindent tudni akar tolunk, es elmegy a barati tarsasagba es ott arrol beszel, hogy MI hova megyunk, mit csinalunk, EN mit csinalok, merre megyek, stb. folyamatosan azzal van elfoglalva, hogy mi mit hol hogyan.

Parom azt mondja, hogy a fia miatt kell a jo kapcsolat koztuk, de ez nekem tobb a soknal.

A heten eljutottam odaig, hogy eleg volt, de az uramat szeretem, es nem akarom otthagyni csak azert mert egy ilyen majom a volt neje. El lehet valahogy uldozni a not? Vagy mit lehet vele csinalni? Mert en igy nem akarok elni, hogy o benne van a mi eletunkben!

Most idejarkal a picibabamat nezni. Egyszer megengedtem, de utana mondtam, hogy nem kell tobbet jonnie. Minek? Kim o nekem?

Most is Mikulasajandekokat vasarolt az en gyerekeimnek! Mi a francnak? Annyira utalom.


Valaki mondjon valamit hogy lehetne tole megszabadulni!!!!

Koszonom



2012. nov. 27. 12:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ha jól értem minimum 3 éve elváltak. Ennek ellenére a párod együtt dolgozott vele még idén januárban és most is az ex hátsó udvarán dolgozik. Hát nem tudom így mit vártok.
2012. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!