Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt mindenkinek volt 50 ezre...

Itt mindenkinek volt 50 ezre gyerekülésre?

Figyelt kérdés
Kezdem magam szarul érezni, hogy milyen szar szülők vagyunk, hogy nekünk bizony nem telik drága gyerekülésre.Itt mindenki azt írja, hogy 40-50 ezrekért vettek gyerekülést. Nos nekem is fontos a babám biztonsága, de nincs ennyi pénzünk rá..Olcsóbban tényleg nem lehet biztonságos gyerekülést kapni? ...tudom vegyek használtan jó minőségűt..de mi van ha már volt "balesete" vagy ezt honnan lássam? Ki tudja milyen az állapota?! Nekünk max. 20 ezrünk lenne rá, de ez tényleg a max..
2012. nov. 29. 22:29
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
74%
Attól senki sem rossz szülő, ha nem a legdrágábbat veszi meg a gyerekének, ha nincs rá elegendő pénze. Attól is függ, hogy milyet érdemes venni, hogy hova utaztok. Csak a városban használjátok, vagy rendszeresen autópályán, főúton stb. Mi annak idején 50 körül vettünk Römert, és amikor másikat kellett venni, akkor az is 40 volt, de mostanság mi sem tudnánk megvenni. Akkor amikor 2-at vettük, megkérdeztem az eladót, mert egy 20 körülivel is szemeztünk, és azt mondta, hogy azok is jók, csak azt alacsonyabb sebességen tesztelik (30 km/h). Nem tudom igaz-e, de mivel nekünk messze laknak a nagyszülők, sokat utazunk autópályán is, ezért ruháztunk be rá.
2012. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
69%
OFF: kedves 8as megkérdezhetem milyen ülést sikerült ennyiért beintézned? :)
2012. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk egy Ferrari ülésünk van. Illetve a lányunknak. :) Szóval 24eft volt újonnan, mi meg vagyunk vele elégedve. Nem sokat használjuk, mert max itt a városban elmegyünk boltba, anyuhoz. Ritkán vidékre. Ha ti is ilyenre használnátok, akkor okés az olcsóbb ülés. Ha autópályára, forgalmas helyre is, akkor megérné, ha használtan vennétek egy nagyon jó ülést. Onnan tudod, hogy le kell csupaszítani az ülést, hogy csak a műanyag váz legyen. Ha balesetes volt, egyből meg lehet látni a sérüléseket.
2012. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
68%
12-ért vettünk.
2012. nov. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
83%
kérdező, mi drága ülést vettünk, de meg tudtuk engedni magunknak. De ha nem tudtuk volna ezt az összeget megengedni, akkor a keretünkhöz képest vettük volna meg a legjobbat. Ne aggódj, jó szülők vagytok. Olyat vegyetek amire telik. A drága üléssel sem lehet karambolozni, tehát ha drága, ha kevésbé drága, mindenképpen figyelmesen kell vezetni, és minden rendben lesz.
2012. nov. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
76%

babyoutlet.hu


nincs minden termékük fent, érdemes elmenni. Mi itt vettünk tavaly 26000 helyett 16000-ért

2012. nov. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
48%
Mi sem vagyunk elengedve anyagilag, viszont nekem fontos volt, hogy biztonságban tudjam a gyerekemet. Úgyhogy amikor a Hauck hordozóját kinőtte (ami egyébként 10.000 Ft volt és ADAC teszten 4-es minősítést kapott), akkor használtan vettünk neki egy Concord ultimaxot. Így sem volt olcsó, de nagyon kényelmesnek tűnt. Eleinte minden oké volt vele, amikor viszont eljött az idő, hogy fentebb állítsuk a fejtámláját, kiderült, hogy nem tudjuk magasabb állásban rögzíteni, mert állandóan visszacsúszik. :( Nem tudom, hogy nálunk ment-e tönkre, vagy már eleve rossz volt, amikor megvettük. Az viszont biztos, hogy a következő gyerekülésre sem lesz százezrem, úgyhogy legközelebb is használtan fogok venni, viszont a használati utasítás alapján mindent ellenőrizni fogok...
2012. nov. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
40%
Mindegyik gyerekülésünket az Auchanban vettük, az aktuális nagybevásárlás keretében. Amit épp lehetett kapni és megtetszett, megbízhatónak tűnt. 14 000 volt a legdrágább. 5 gyerekünk van, 6. - at várjuk (babhordozónk pl az első gyerek óta ugyanaz - nagyon kis korkülönbség van a gyerekek között, de azért így is látszik rajta, hogy nem mai, hanem 5-6 éves design - na és?)
2012. nov. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
35%

23-ért vettük, teljesen jó. Az a lényeg, hogy kényelmes legyen a babának, és a feje ki legyen párnázva két oldalról.


Ha ne adj' Isten baleset van, már régen rossz, az első ülés rácsúszik a lábára, oldalról kap... Nincs olyan gyerekülés, ami ettől megvédi! :(

2012. nov. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
30%
Én egy 20ezer körüli Chipolino Dominot vettem teljesen jó,bevizsgált szóval nem valami gagyi,nagyon szeretem azt a márkát nem szállnak el az árakkal mégis strapabíró minőséget veszek,a sport babakocsink is Chipolino Ava és szuper kocsi.
2012. nov. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!