Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt mindenkinek volt 50 ezre...

Itt mindenkinek volt 50 ezre gyerekülésre?

Figyelt kérdés
Kezdem magam szarul érezni, hogy milyen szar szülők vagyunk, hogy nekünk bizony nem telik drága gyerekülésre.Itt mindenki azt írja, hogy 40-50 ezrekért vettek gyerekülést. Nos nekem is fontos a babám biztonsága, de nincs ennyi pénzünk rá..Olcsóbban tényleg nem lehet biztonságos gyerekülést kapni? ...tudom vegyek használtan jó minőségűt..de mi van ha már volt "balesete" vagy ezt honnan lássam? Ki tudja milyen az állapota?! Nekünk max. 20 ezrünk lenne rá, de ez tényleg a max..
2012. nov. 29. 22:29
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
20%

21-es vagyok.


Örülök h lepontoztak azok a szülők akik nem tehetik meg h drága ülést vegyenek. Fáj nektek, hogy van aki megteheti? Szerintem a hozzászólásomban senkit nem szóltam le/bántottam meg.


Egyszerűek vagytok mint a faék. Drága ülésem van, és megtehetem. Ennyi.

2012. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
41%
Az mondjuk elég vicces,hogy mikor én gyerek voltam még nem volt gyerekülés,nem vagyok öreg 23 vagyok,de most már azzal jönnek,hogyha nem veszel legalább 50ezerért,akkor felelőtlen vagy.Már nem azért én egy 25ezer Ftos ülést vettem és nem hiszem,hogy jobb az ami 50-100ezer Ftba kerül.Lassan jön a követező,hogy ha 100ezer alatt veszel babakocsit akkor felelőtlen,rossz szülő vagy.
2012. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok senkivel sem kötekedni. De az üléseket hasonlíthatjuk a kocsikhoz is. Nem akarok semmilyen márkát leszólni. De tény h egy trabantban/ suzukiban nagyobb az esélye a komoly sérülésnek mint egy nagyobb, biztonságosabb kategóriás autóban. Nem mindegy ugye h egy balesetnél mennyire lesznek komolyak a sérülések.


De emellett tartom azt is, hogy egy BMW-ben is meg lehet halni.

2012. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
51%
Pont ez az nem babakocsira meg forgóra kell költeni nagy pénzeket hanem arra ami tényleg a biztonságot szolgálja !!! Ezen nem lehet spórolni !
2012. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:
Látom mindenkinek meg van a véleménye..Azzal egyet értek, hogy ezen nem szabad spórolni, mert igazából maga az autózás is veszélyes és nem mindegy, hogy mi védi a gyerekünket. Viszont akkor se telik jobbra sajnos..:( Autónk középkategóriás ez sem a legújabb a piacon.
2012. nov. 30. 18:20
 36/60 anonim ***** válasza:
Jó lehet itt mindent írni, de ki tudja egy balesetnél mivel tennél jót. Ismerős gyereke csak azért élte túl az autóbalesetet mert kizuhant az autóból Szóval nem lehet mindenre 100%-osan felkészülni.
2012. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
30-as vagyok. A 21-es válaszolónak írnám, hogy nem a válaszoddal van a baj, hanem szerintem az utolsó mondatod bőszített fel mindenkit!
2012. dec. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
7%

Kedves utolsó!


21-es vagyok. Mi volt a baj az utolsó mondatommal? Hogy a hitetlenkedőknek küldök képet? Olvass vissza drágám.....


A 9-es válaszra céloztam:


"Mienk tízezerbe került és azt is a mama fizette, mert nem volt rá pénzünk. Nyugi attól nem vagy rossz szülő, mert mások leírnak x ezerért vett üléseket. Véleményem szerint a legtöbben nem is vették meg, csak itt úgy tesznek, mintha... Tudod, hiszem ha látom."


Erre írtam, hogy Én nem csak szószátyárkodom itt arc nélkül. Ha valaki nem hiszi elküldöm a képet a 75e ft-os ülésről.


Üdv.

2012. dec. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
43%

Én azt gondolom hogy aki azt mondja nem telik ,egyrészről nem gondolkozik előre,mert nem hiszem hogy nem lehet 1,5 év alatt összegyűjteni egy jobb gyerek ülésre a pénzt.Teszem azt megvettem egy komolyabb babahordozót 35 000 Ft ért ,volt szebb 18 000 ért de no name,ár érték arányban a tesztelt ülés éri meg ( azt el is lehet adni később tartja az árát) Most vagy spórolsz rá 6 hónapot vagy megveszed az anyaságiból vagy is is és akkor havi 3000 FT ot kell csak félre tenned.

Akkor van rá körülbelül 18 hónap a következőre ,de 15 minimum hogy az ember félre tegyen. Ha havonta 3500 FT ot bedobsz a perselybe akkor meg is van mire kinövi a hordozót ( persze ha nem bóvlit vettél abból is mert most olvastam hogy van baba aki kinőtte 7 hónaposan- nagyon gáz -egy maxi cosit nem nő ki - .

És aki azt mondja hogy nincs havi 3500 Ft ja félre tenni az nézze csak meg mire költ ,megveszi e sok felesleges kacatot a gyerek köré ,esetleg fodrászra vagy üdítőre költi ... 3500 Ft !!! Ráadásul a gyerek 4 éves koráig használja akkor az 1000 Ft körül van havonta. Egyszerűen nem értem.

A ruhákat turiból veszem ,új cimkés egyedi darbok, igyekszem spórolni a vásárláson, + munkákat vállalok el ,megnézem mire költök és azt is hogy mi a következő nagy kiadás a gyerek életében amin bizony nem lehet spórolni. Légzés figyelő ,gyerekülés nem játék ...

2012. dec. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
76%
Kedves 21-es! Nem kell kioktatnod, hogy mit olvassak el, és mit nem. Képzeld, olvastam a 9-es hozzászólást is, és ÉN értettem, hogy mire írtad az utolsó mondatod! Én csak egy kicsit oldani akartam a feszültséget a válaszolók között, de úgy látszik, hogy te nem vetted a lapot!!! Ja, és nem vagyok a drágád....
2012. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!