Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt mindenkinek volt 50 ezre...

Itt mindenkinek volt 50 ezre gyerekülésre?

Figyelt kérdés
Kezdem magam szarul érezni, hogy milyen szar szülők vagyunk, hogy nekünk bizony nem telik drága gyerekülésre.Itt mindenki azt írja, hogy 40-50 ezrekért vettek gyerekülést. Nos nekem is fontos a babám biztonsága, de nincs ennyi pénzünk rá..Olcsóbban tényleg nem lehet biztonságos gyerekülést kapni? ...tudom vegyek használtan jó minőségűt..de mi van ha már volt "balesete" vagy ezt honnan lássam? Ki tudja milyen az állapota?! Nekünk max. 20 ezrünk lenne rá, de ez tényleg a max..
2012. nov. 29. 22:29
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk lételemünk az autózás, rengeteget mentünk és megyünk is mióta a Kisfiúnk megszületett. Most még a babakocsira is rakható autósülést használja (amig kinövi)de már beszereztünk neki egy autósülést is, amit elvleg 8 kilótól lehet használni.


Ez egy RECARO ülés. Egyrészt Apuka kocsijába is ilyen ülés van és ragaszkodott hozzá, másrészt ez egy nagyon nagy márka az autósülések piacán. Megmondom őszintén 75e ft volt. De nekünk ennyit megért. Nyilván ahogy említették is, ha nem tehettük volna meg, akkor nem vesszük meg. De most a babakocsis ülés is teljesen megfelelő neki ha autóval megyünk. Ja, és ennek ellenére a babakocsit használtan vettem Én is!


Ja, és a hitetlenkedőknek szívesen küldök képet a gyerekülésről. :)

2012. nov. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
1%
íhsdználtan nem szabad venni és az olcsók pedig veszélyesek, ha nem telik jóra ne hordjátok autóval.
2012. nov. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
75%
Használtat nem akartunk, de sok pénzünk sem volt rá,így vettünk a brendonban egy Touragoo ülést 23.000-ért, stabil és kényelmesen ül benne.
2012. nov. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
80%

Egyszavas válaszom : Nem, nem tellik. Nem is vettem 50 ezerért ülést. Amúgy se megyünk sokat autóval (nekem nincs nem is tudok vezetni apa meg sokat dolgozik vele) és messzire meg főleg nem jellemző hogy mennénk. Tudom bármikor megtörténhet bármi de azért ha nagy utazósok lennénk autóval akkor lehet hogy valahogy összespóroljuk a legdrágábbat.

Ja és persze amúgy az is számít hogy nekem a legtöbb kismama anyuka ismerősömnek a nagyszülők vették az ülést vagy beleszálltak anyagilag vagy azt kérték valakitől alkalomra (szülinap stb.) nekünk meg senkitől nincs kérnünk semmit mert nincsenek nagyszülők, tesók távol és nekik sincs ennyi pénzük szóval magunknak kell mindent megteremteni.

2012. nov. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
24%

Használtan kell venni jót!

Ismerősömék nemrég karamboloztak. Nekik 60 ezer volt a gyerekülés. A rendőr mondta,hogy ha egy olcsóbb (itt két márkát mondott) ülésben ült volna a pici, tuti megsérül.

Szerintem ez az, amin nem szabad spórolni. Sokan eladják olcsón a használt, de jó ülésüket.

2012. nov. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
32%
Mi is drágán vettük, 80 volt. Mi sokat utazunk, városon belül is vidékre is a rokonokhoz. Sajnos ismeretségi körben is volt karambol, nem kockáztatunk.
2012. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
0%
Az 5 ös szerint ez pihenő szék? Nem az lenne a fontos hogy biztonságos legyen esetleg?
2012. nov. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
27%

Nem nem telik , de beáldozok rá mást.Megveszem használtan amit lehet és spórolok magamon a családon stb ... Nem akkor jut eszembe hogy nincs rá pénz amikor váltani kell hanem hónapokkal előtte ,és gyűjtök rá.Az első hordozót meg lehet venni az anyaságiból .

Én megértem ha valakinek nem telik rá,de azt nem hogy nem is tartja fontosnak, a színe meg a kényelem számít ...

Attól meg egyenesen kinyilallik a bicska a zsebemben hogy régen is megvoltak nélküle ....

2012. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
75%

Én 20 ezer forintosat vettem és meg vagyok elégedve vele.

Nem lett volna rá 50 ezer forintom és nem tartom magam rossz szülőnek emiatt.

2012. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
79%
22-nek. Hogy te milyen e.....ű vagy! És ha mondjuk a nagyszülő messzebb laknak, akkor azokat se látogassák meg? Tudom, most írnád, hogy miért nem mennek a nagyszülők, de ha nekik sincs sok pénzük? Ja, most meg arra kérdeznél rá, hogy akkor honnan van a kérdezőnek autója, vagy még esetleg miből telik internethasználatra? Ne adj használhatatlan tanácsot, ha nem látsz bele a családi életükbe, ha valami használhatót nem tudsz írni! Örülök, hogy neked ilyen jól megy a sorod!
2012. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!