Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan előzhetném meg hogy...

Hogyan előzhetném meg hogy elkapatódjon?

Figyelt kérdés

2 hetes a kisfiam egy nap 3 szor veszem fel kb 10 percre.

nem akarom elkapatni, de már most sokat sír hogy vegyem fel akkor elhallgat azonnal.,igaz tényleg ritkán veszem fel lehet hiányol.. jó baba meg minden de nem akarom ezt az elkapatás folyamatot elindítani, így néha hagyom sírni..

szóval hogy lehetne ezt megelőzni hogy ölben is legyen, de ne is legyen felkapva a kis feneke?



2012. dec. 1. 14:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
72%

Hát csak gratulálni tudok, hogy két gyerekes anyaként így gondolkozol! :(

Ajánlom figyelmedbe ezt a kérdést, és az arra kapott válaszokat, szerintem neked is hasznosak lehetnek:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ne hagyd sírni, kérlek...

Én soha nem hagytam a kislányom sírni, mégis eljátszik egész nap egyedül...

2012. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
22%
3. válaszoló vagyok újból. Testvérem és köztem 14 hónap van. Hiába volt Apukánk, Anyu gyakorlatilag egyedül állt helyt. Velem (mint 2. gyerekre) semmire nem emléxik, mert Tesóm volt a problémásabb gyerek. Nekem "csak" egy lányom van, aki hasfájós, fogfájós és hisztis volt (van). HA nem igényelné a 2. gyerekem, hogy annyit foglalkozzak vele, mint az elsővel kellett, én sem tenném. ÉS ettől szerintem még senki nem rossz anya!!
2012. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
86%
Most olvastam a kommentjeidet. Az első 6 hónapban igenis fel kell venni a babát, ha sír, mert azt nem ok nélkül teszi. Az elkapatás ezután kezdődhet, de nem az a megoldás, hogy hagyom sírni, hanem az, hogy megfelelő napirendet alakítatok ki, megtanítod elaludni a kiságyban is. Ez teljesen más dolog. Az első pár hét nem erről szól.
2012. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

szerintem nem értitek amit én kérdezek.

ha meg azt írtam volna hogy egész nap ölben van akkor meg azért ,menne a kritizálás,

nem jó itt semmi se..

kár volt fel tenni a kérdést de azért köszi.

2012. dec. 1. 14:55
 15/29 anonim ***** válasza:
75%

Azt hiszem ez a kisbaba nem a legjobb helyre született, olyan helyen van, ahol a napi 30 perc jár egy két hetesnek...

Ez borzasztó.:(

2012. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
85%

Bennem nem volt bántó szándék, kár hogy úgy érzed...

Az ordítást sem rád írtam bakker, hanem csak úgy, mint egy általános véleményt és tanácsot.

Amúgy ha ésszerű tanácsokat kérsz, és szerinted egyet sem kaptál, akkor nem tudom mi van...ezek szerint tök elégedett vagy azzal, amit csinálsz. Jól van, akkor legyen úgy. Ne vedd fel, ne járkálj vele, hasonlítgasd a nagyobbik gyerekhez (mert annak sok értelme van).

Többgyerekes anyaként furcsa, hogy így gondolkodsz.

2012. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
16%
Öregem, megáll az eszem, hogy néhányan hogy le tudják ordítani a kérdezőt... Jó, lehet, hogy nem a legjobb, amit csinál, de miért kell ÍGY válaszolni? Szánalmas.
2012. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
20%

Én nem hurrogtalak le :)

Bár megjegyzem, ez a 3X10perc elég hülyén hangzik:) ÉS szerintem nem is ennyi az annyi. A lényeg, hogy úgy cselekedj, ahogy jónak érzed. Szerintem anno rám sem jutott több idő (bár akkor még más világ volt, pl. pelusok) 14 hós bátyám mellett, mégsem lettem sem depis, de anya-gyűlölő. Az, hogy később sem jutott rám anyámnak ideje, azt már jobban sajnálom...

2012. dec. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

nem mondtam hogy nem veszem fel sose,egész nap az ölembe tartanám ha lehetne de nem tehetem meg, legfeljebb a hátamra kötözöm.

csak nem akarom egész nap rázni a fenekét,és amint írtam egyszer már eljátszottam ezt,és most ezt nem akarom..

a kislányom egész nap ölben volt meglett az eredménye..

hónapokig le se tudtam tenni mert állandóan sírt és ha felvettem meg sem mukkant holott akkor evett,tiszta volt a pelenka, stb..és ölben aludt el csak, ha letettem már sírt én meg vissza vettem és ez ment hónapokon át.

meg lehet ezt érteni???????


csak ezért kérdeztem !!!!

2012. dec. 1. 15:02
 20/29 A kérdező kommentje:
és a 3- szor 10 percet csak úgy írtam, nem kell szó szerint érteni,.
2012. dec. 1. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!