Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki használ légzés figyelőt?

Mindenki használ légzés figyelőt?

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 15:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%
Lányom külön szobába van, van légzésfigyelőnk. 1 éves koráig szeretném használni. (most 9 hós)
2012. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

Mi használtuk amíg le nem merült az elem. Akkor már 10 hónapos volt.

Nálunk is volt riasztás, nem tudom hogy téves-e, de mikor odaértünk az ágyhoz elég furán vette a levegőt a lányom.

2012. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%

Első gyereknél használtunk, ő külön szobában aludt.

Most együtt alszunk a másodikkal, és kb. óránként kel, így sokszor vissza se teszem az ágyába, hanem marad mellettem (2 hónapos), úgyhogy nem használom.

2012. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%
Én is használok légzésfigyelőt! Velünk egy szobában alszik a babánk, de a kiságyban, szóval én is így vagyok nyugodtabb, hogy az van. Még csak 4 hónapos a kislányom. Egy hónapja van neki.
2012. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
Én nem használok, de valóban megnyugtató, ha van.
2012. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
80%
Nincs, de nagyon szerettem volna, csak nem engedhetjük meg magunknak :(
2012. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is használok/bérlek,mert korababám lett,de szerintem amúgy is használtam volna,ha rendes időre születik.

Már 1 éves elmúlt,de még nem szeretnék lemondani róla,nagyon félős vagyok:-(

1500 Ft havonta,azt ki tudjuk szorítani.

2012. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Gáz, ha én még a 14 hónaposom alatt is bekapcsolom? Bár ez babaőr is egyben, de az érzékelőlapot még nem vettem ki alóla.
2012. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
78%

Én el sem tudom képzelni hogy ha van egy ilyen lehetőség ne éljek vele.

Nagyon hasznos,és elnyűhetetlen darab,lehet használtan is venni,egy családit csak rá lehet szánni,vagy az anyaságiból.

15 hónapos a babám és nem vettem ki alóla.Már nem mindig kapcsolom be de ha lázas vagy oltást kapott akkor igen,sőt akkor is ha egyedül hagyom a szobában mert ha felébred és kimászik az ágyunkra akkor jelez :)

Áldom a nevét aki kitalálta.

Szerintem nem gáz ha sokáig használjátok,nem kér enni.

Majd ha kinövi a kiságyat elmarad...

2012. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 kíváncsicska ***** válasza:
39%

Milyen érdekes hogy azok akik azt mondták nem használtak 2 kivételével le lettek pontozva.Hmmm

Légzésfigyelő amúgy a koraszülötteknél jó ha van de szerintem egy egészséges időben, jó súllyal született babánál nem feltétlen kell.Persze ha valakit megnyugtat miért ne.Nekünk nem volt és nem is hiányoltam.

2012. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!