Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki használ légzés figyelőt?

Mindenki használ légzés figyelőt?

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 15:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
14-es vagyok! 17-től kérdezem! Budapesti lakos vagy? Ha igen, hol bérled a légzésfigyelőt? Én is bérlem, és ott havonta 3500 forint, igaz, nagyon jó, Angelcare. Tiétek milyen?
2012. dec. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem csak koraszülötteknél fordulhat elő bölcsőhalál. Nem egy ilyen esetről hallottam: egészséges, időre, normál súllyal született babát talált az anyukája holtan reggel a kiságyban.

Én is úgy gondolom, hogy ha egyszer van lehetőségünk kivédeni egy ilyen tragédiát, akkor azzal élni kell. És tényleg nem kell ezért anyagi csődbe kerülni, lehet használtan venni, vagy bérelni, kölcsönkérni stb. Inkább hordjon a baba használt ruhát, inkább legyen eggyel kevesebb csörgője, rágókája vagy plüssállata, de olyasmivel, ami az életét mentheti meg, szerintem nem szabad spórolni.

Egyébként szerintem akkor is szükséges a légzésfigyelő, ha nem külön szobában alszik, ugyanis ha az anyuka alszik, akkor hogy veszi észre, ha a baba nem vesz levegőt? Nem lehet állandóan, minden percben azt lesni, hogy lélegzik-e.

2012. dec. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
54%

20as.Mi ebben az érdekes? Szerintem felelőtlenség.Még akkor is ha soha nem lesz rá szükség.Ráadásul sokan ostoba dolgokra hivatkoznak"minden neszre felriad a gyerek körül" ja csak itt éppen nincs nesz ,na arra riadjon fel.Vagy hogy rendszeresen ránéz éjszaka a gyerekre-sokat ér vele ha megtörtént a baj ,miközben édesdeden aludt ,nézegetheti.(aludni márpedig kell)

Meg amit itt is olvastam hogy ugyan itt is mindenki felnőtt a nélkül anno - ja mert aki meghalt nehezen írogatna most ...

Szóval nem csak le pontozom, elítélem.És ahogy érzékeled ,sokan mások is.

Olyan mint ha nem használnál gyerekülést az autóban pl ,és mind ezt a legnagyobb lelki nyugalommal.

2012. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

17-es vagyok,14-nek.Miskolci lakos vagyok,nem pesti:-)

Mi is AngelCare légzésfigyelőt bérlünk,szerencsére itt van a szánkban az anyuka aki foglalkozik vele.

Ott lehet Miskolcon is a legolcsóbban bérelni.

2012. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Egészséges, időben született s mégis használjuk. Már két alkalommal mentett meg, mert a kicsi elfelejt levegőt venni
2013. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!