Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran vagytok együtt...

Milyen gyakran vagytok együtt a párotokkal/férjetekkel anyukák?

Figyelt kérdés
Mennyi idős a baba?
2012. dec. 11. 21:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

Én is lepődök, hogy itt mindenki milyen aktív. Nekem a szülés után hónapokig nem volt kedvem hozzá, de már a terhességem alatt sem. Simán eltelik nálunk egy hónap is szex nélkül, de volt ennél több idő is. De szerencsére a férjem sem az a szexmániás típus. Nem hiányzik, ennyi.


Remélem, ezért nem fogtok lepontozni.

2012. dec. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
33%
most komolyan azért lettem lepontozva,mert sűrűbben szexelünk? nehogy már probléma legyen hogy van időnk rá és kívánjuk is egymást,elég fiatalok vagyunk amúgy 22-23 évesek,nekünk így jó,és nem rutinból csináljuk
2012. dec. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
2hónapos a lányunk,hát terhesség alatt nem volt már nagyon,azóta meg lenne kb 2naponta,ha nem kezdtem volna el vérezni ez a sz.r Azalia miatt.szóval lehet abbahagyom a fenébe,mert ez nem állapot,hogy fél évig nem csináltuk kb,most meg megint nem lehet...már unom...egyébként mi estére szoritkozunk.a kicsi 7től alszik hajnalig vagy reggelig.
2012. dec. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
3 hónapos a babánk, heti 2-3-szor szeretkezünk, de nekem nem hiányozna, ha ritkább lenne, mert fáj.A párom meg örülne, ha gyakrabban lennénk együtt...
2012. dec. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
) hónapos a babánk és havi 2-3 szor vagyunk együtt. Egyikunk sem egy lepedő akrobata én meg szülés óta egyáltalán nem kivánom a sexet.
2012. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
9 hónapost akartam írni."
2012. dec. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Heti 2× 3×! Valamikor annyi sem! Igényelnénk mi a többet is, de van, h én vagy a párom már fáradt, ill. én este ha letettem a gyereket, járok edzeni (heti 3×), így az este ki van csukva ilyenkor. Mi állt. hétvégén mindig, ha elalszik a gyerek akkor, de olyankor van, h 2× is 1 nap, de sajnos van olyan hét, amikor tényleg csak hétvégén jön össze, hétköznap nem :(
2012. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

múlt hónapban 1 volt a teljesítmény. Nagyon fáradtak vagyunk mindketten, ráadásul az 1 éves lányom nagyon rosszalvó, rengetegszer kel éjjel, én már egyenesen sem bírok járni éjjel a fáradtságtól, ha ringatom, a párom meg az éjjeli ébredések után nappal fizikai-szellemi munkát végez kint a hóban, napi 12 órában. Este a tv előtt elalszik, de ha nem, akkor csak arra képes, hogy bambán üljön a tv előtt 1 órát. Szóval ilyen körülmények között általában heti 1, de a heti 2 volna az igazi. Több nekünk az már rutinszerű, uncsi, és az orgazmus sem megy könnyen. Mi ilyenek vagyunk.


3 és 1 éves gyerekek anyukája.

2012. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
3 hónapja szültem, eddig 4x próbálkoztunk, volt két fél szex, meg két egész szex. Kisfiunk sajnos nem sok időt hagy egymásra, pedig szeretnénk.
2012. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozgatott. Nem értem ennél a kérdésnél mi értelme van a kezek nyomkodásának! Köszönöm mindenkinek..:)
2012. dec. 12. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!