Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran vagytok együtt...

Milyen gyakran vagytok együtt a párotokkal/férjetekkel anyukák?

Figyelt kérdés
Mennyi idős a baba?
2012. dec. 11. 21:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én sem értem a pontozás és mellesleg ha vki mindennap szeretkezik, az már rutinból megy? Nem vagyunk az az elkapkodós tipusok, meg kell adni a módját, ha csak "sietős" lenne, már bele sem kezdünk. Szerintem itt sok az irigy, vagy nem tudom már mire vélni zt, h ha vki hetente 5-7 alkalommal szeretkezik, már le is pontozzák. Ez van, kívánjuk a szexet és egymást és be is hozzuk. 24 és 28 évesek vagyunk, nehogy már gond legyen belőle h sokat szeretkezünk.
2012. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Hát érdekes ami itt megy az már egyszer biztos. Pedig állítólag ide anyukák vagyis "felnőtt emberek írnak"..:P

Nos azért kérdeztem ezt meg, mert kíváncsi voltam másnál ez a 'dolog', hogy megy :)

2012. dec. 12. 22:17
 23/23 anonim ***** válasza:
már írtam máshol is,hogy tuti agyilag nincsenek értelmes felnőtt ember szintjén akik pontozgatnak értelmes válaszokat
2012. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!