Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya lennék ha inkább...

Rossz anya lennék ha inkább tápszerre váltanék?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem bírom már a szoptatást!az a baj hogy állandóan elalszik a babám a cicin!már mindent csináltunk a párommal hogy kibírja de nem!lefekvés előtt is mindig elalszik és szinte semmit nem eszik!!aztán már fél 1-kor fent van meg 4 körül!de akkor is alig eszik!nem bírom idegileg!arra gondoltam abbahagyom a szoptatást mert így csak ő is az ideget "eszi" a tejjel!
2012. dec. 12. 13:29
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért jön orrán, száján a tej, mert túleteted. Ilyen pici babának rengeteg a 140ml tej.... Lehet, hogy csak a szél bántja szopi után, nem az éhség.
2012. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
19%

Nem olvastam végig minden hozzászólást!


Ha van tejed, fejd le és add cumisüvegből!Ettől nem leszel rossz anya! Ha tápra váltasz akkor sem!A hajam kihullik az ilyenektől, akik osztják az észt, hogy csak az anyatej a jó....

Kislányom a kezetektől fogva tápos, egészséges, vidám baba!


Lehet lepontozni, messziről letojom! :D

2012. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
tejpépet kap 5 óra körül(este).már elkezdtem a hozzátáplálást!a védőnő annyit mondott hogy adjak neki pépet!ennyi!a tejem meg folyik a mellemből mert nem szívja ki!cumisüvegből nem szívesen adom mert mi van ha utánna nem fogadja el a cicit!??
2012. dec. 12. 17:46
 34/46 anonim ***** válasza:

"cumisüvegből nem szívesen adom mert mi van ha utánna nem fogadja el a cicit!??"

de ha tápszerre váltasz meg már hozzátáplálsz, akkor minek akarod cicire tenni...valahogy nem értem...

2012. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

De nem tök mindegy hogy ciciből vagy cumisüvegből ha úgyis unod?

Fejd le és had egye üvegből. Lényeg hogy hízzon, és ha így megissza az anyatejet az csak plusz előny

2012. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
23%

13.47es vagyok pontozzatok le nyugodtam gondoltam ez lesz mivel nem azt írtam,hogy az anyatej csodaszer és szent...

Kedves kérdező egy 5 hónapos már nyugodtan hozzátáplálhatsz adj neki gyümölcsöt,zöldséget,szépen fokozatosan váltsd ki az étkezést este adhatsz neki tejpépet,csökkentsd le a szoptatás reggeli esti (egy ideig még déli is) étkezésre ha jól lakik nap közben nem fog éjjel felkelni

2012. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
47%
én első babámmal nagyon sokat és nagyon kínkeservesen küzdöttem a szoptatással aztán fejéssel és cumisüvegből adással, így utólag sokkal hamarabb fel kellett volna adni, emrt csak az én idegeim emntek rá. Második babámmal meg talán ment is volna, de megmondom őszintén a rossz emlékek miatt egyszerűen nem akartam. Ment a nyűglődés a nem evés, a bealvás, mióta tápszert kap átaludja az éjszakákat este 7 től reggel 7 ig (ami nem csak nekem jó mert fel tudnék hozzá kelni szívesen bármikor) de azt jelenti h ő is nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb, nappal is vidámabb. Főleg h már 5 hónapos! Taps taps, vállveregetés, már most rengeteget tettél érte úgyh egy percig se érezd magad rsszul ha váltasz végül. A mai tápszerek meg nem olyanok mint anyáink idejében...
2012. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
kedves 17:49-es!!!honnan a büdös francból vetted te azt hogy én UNOM????????egyáltalán nem erről van szó!ha nem érted miről van szó akkor kérlek ne is szólj hozzá!oké?
2012. dec. 12. 20:28
 39/46 anonim ***** válasza:
73%
Kezdd el bevezetni a gyümölcsöket, zöldséget. Hamarosan kaphat kekszet, amit beletehetsz a gyümölcsbe. Ha van tejed, én biztosan nem a táphoz nyúlnék, hanem a gyümölcshöz és zöldséghez.....
2012. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, h most kezdett el mászni, mozogni és azért fogyott? vagy egy betegség és nem a tejed miatt? ez megmagyarázná az éjjeli ébredéseket is (mármint a mozgásfejlődés), amikor az én lányom elkezdett felülni, mindig felült álmában és arra ébredt fel és ciczve aludt el. De én éjjel (sem) mértem, örültem, h elaludt.


(arról meg nem vagyok meggyőződve, hogy a gyümölcs táplálóbb, mitn az anyatej, hiszen sokaknak épp azért ajánlják a korai hozzátáplálást, hogy ne hízzon olyan nagyon a gyerekük...)

2012. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!