Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azonnal cseréljek pelenkát ha...

Azonnal cseréljek pelenkát ha úgy érzem, hogy bekakilt?

Figyelt kérdés
Megetettem a picurkát és büfiztetés közben éreztem és hallottam is hogy bekakilt. A pelenkát még előtte 1 órája adtam rá.
2012. dec. 24. 19:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
32%
Nem hiszem, hogy én lennék a tapló! Igen, édesanya vagyok, és még soha nem hagytam a gyermekemet a sz.rban! Most úgy őszintén, milyen kérdés már ez? konkrétan tényleg az a kérdés, hogy tisztába kell-e tenni a gyereket, ha bekakil? Kellemes karácsonyt!
2012. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 xStefix ***** válasza:
82%

Szerintem nem hülye a kérdés, mert van, akinek egy pelenka ára is sokat számíthat. Gondolom, azért vetődött fel a kérdés, mert pl. a Kérdező is szeretne ebben (is) spórolni. Nincs ezzel ennyiben semmi gond.

De ez pont egy olyan dolog, amivel nem érdemes spórolni, mert a baba bőre láthatja kárát. Nem hiszem, hogy minden kezdő anyukának pöccre vágni kellene az összes (mások számára már evidens) gondozási kérdést. Mindannyiunknak voltak olyan dolgai, amiken ma már csak mosolygunk vagy a fejünket rázzuk.

2012. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok, kedves 11-es! A kioktató, lesajnáló stílussal volt a probléma. Ha valaki segítséget, tanácsot kér, annak segíteni kell, nem lealázni...Különben egy újszülöttnek minden vicc új :-) Boldogat!
2012. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
off: ha pénz probléma, akkor egyértelműen textilpelus a megoldás.
2012. dec. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
egyébként igen
2012. dec. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem győződj meg arról, hogy valóban bekakilt-e és ha igen, akkor minél hamarabb cserélj. Ha nincs kaki, akkor én sem vagyok híve annak, hogy valaki kétóránként cseréljen, ha nem nagyon pisis a pelus. Persze, ha valamilyen ok miatt nem tudsz azonnal cserélni, ne ess kétségbe. Sokat számít a jó popsikrém is (én Neogranormon cinkoxidos védőkrémet használok)-
2013. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 xStefix ***** válasza:
Ööö, nem tudom, ti hogy vagytok vele, de az én két gyerekemnek azóta szép a popsija, amióta nem kenem semmivel. Illetve ha a kicsiét kicsípi a kaki, egy leheletnyi Babe popsikrém, de alapjáraton semmi egyéb. Meg persze a jó pelenka. (Én Pampers Sleep&Playt és Liberot használok, az olcsóbbak alá befülledtünk nyáron.)
2013. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mi textilezünk, én is nagyon ritkán kenem. (Anyatejes kakinál persze szinte mindig, de mióta szilárdat kakil, anélkül is rendben van) Állítólag ha túl sok a krém, azzal elérhetjük az ellenkezőjét, hogy teljesen elzárod tőle a levegőt és befülled. Lehet, hogy nálatok is ez volt.


Én is egyébként eldobhatóval kezdtem a sleep and play-t én is próbáltam: egy ideig jó volt, de mikor nagyobb lett a baba és többet pisilt, nem tudta felvenni vele az iramot. Ne nagyon tárazz be belőle. Én elkövettem ezt a hibát,aztán alig vártam, hogy végre elfogyjon

2013. jan. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 xStefix ***** válasza:

Én a lányomnál is ezt használtam, aztán Tesco színesre váltottunk, ennek a koppintása volt. Végig azt használtunk, amíg pelusoztunk, nálunk jól bevált.

De most lehet, hogy váltani fogok Liberora, mert olyan dagi a fiam, hogy a Pampers már szinte szák neki. :)

2013. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 xStefix ***** válasza:
szűk, na
2013. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!