Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te fürdeted mindennap pár...

Te fürdeted mindennap pár hetes babádat?

Figyelt kérdés

6 hetes a kisfiam,eddig mindennap ugyanabban az időben fürdettem mióta hazajöttünk a kórházból,hogy legyen egy megszokott rutinja.

végül is nem is azért fürdetem mert olyan koszos lenne,

hanem mert neki is jobb a komfort érzete és már beállt neki az órája arra hogy fürdés-szopi-alvás..

de úgy gondoltam hogy mikor 2 hónapot betölti,akkor már csak 2 naponta fürdetném,de félek hogy ez megzavarná, és borul minden.

szerintetek fürdessem továbbra is mindennap vagy próbálkozhatok egy nap kihagyással?


köszi szépen .



2012. dec. 26. 21:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Én szerintem a babáknak szükségük van minden este a fürdésre. Attól ellazulnak, megnyugszanak, jobban alszanak. Főleg, ha már megszokott ez a dolog, kár lenne két naponta fürdetni, mert szerintem hiányolná. Amúgy miért akarod két naponta? VAn valami oka, vagy te szeretnéd így?
2012. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha rendszert akarsz, akkor furdess minden nap. Egyebkent minden gyerek mas, en minden nap furdettem, a mai napig is, nyaron, ha nagyon meleg volt, 4x furdettem. Miert nem akarod minden nap furdetni? Nem bantani akarlak, csak nem ertem, viszont erdekel!
2012. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Ha nálatok ez a szokás, hogy 2 naponta fürödtök, akkor jobb, ha a gyerek is minél hamarabb alkalmazkodik.
2012. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Első perctől kezdve mindennap fürdetem. Ez természetes nálunk, hogy mindennap fürdünk, így ő is.
2012. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Miért akarod ritkábban fürdetni?Ilyenről még nem is hallottam.Te is minden nap fürdesz,talán 2X is reggel és este nem?Ő meg ráadásul ott dunsztolódik a pelusban pisi kaki és hiába jók a törlőkendők azért nem ugyan az mint a fürdés.A másik meg hogy imádnak pancsizni és akkor is fejlődnek,ahogy érzékelnek meg ahogy rugkapál a szelek tudnak távozni stb sorolhatnám.Miért nem akarnád naponta fürdetni?
2012. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Én mindennap fürdetem pár hetes babámat.

Nanáhogy nem lesz koszos, de azért megizzadhat, egész pisil, nameg kakil, én tutira nem állnék át 2 naponta fürdetésre.

2012. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

mindennap fürdünk nem ezért kérdeztem,.ismerjük a szappant :)

azért kérdeztem igazából,mert egyedül kell kinlódnom a fürdetéssel mellette még lerendezni 2,5 éves lányomat segítség nélkül,mert apa..na hagyjuk..

szóval szenvedek ettől a tortúrától

és ezért gondoltam hogy egy napot tolnék rajta.

semmi más oka nincs,de ha úgy gondoljátok és biztosan igazatok is van,akkor marad a mindennapos fürcsi.

amúgy imádja a vizet,sokszor azért sír mert kiveszem :)


na jó..akkor jól megbeszéltem magammal,marad a fürdés továbbra is

2012. dec. 26. 21:43
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
egész nap pisil, a nap kimaradt :)
2012. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Első vagyok, szerintem jól döntöttél :)
2012. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Ne vedd torturanak, sem tehernek a furdetest, mert az a lenyeg, hogy rajta konnyits (ahogy irtak, jot tesz a babaknak), ne sajat magadon, mert tudtad jol szerintem, hogy nem lesz egyszeru.
2012. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!