Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám kitolni későbbre...

Hogyan tudnám kitolni későbbre a fürdetés idejét? Segítség!

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 és fél hónapos, nyári baba volt (koraszülött, így az első 2-3 hónapban nem volt napirendje, evett-aludt, így nagyjából 7-9 közé esett a fürdetés) Most pedig nagyon korán akar fürdeni, szinte délután. Ha alszik is egyet, 17:00-kor pontosan ébred, alig tudom játékkal kihúzni 17:15- ig, néha 17:30- ig...ilyenkor nincs az, hogy nem viszem fürdetni időben, mert akkor csak ordít! Arra gondoltam, talán azért lehet ez, mert hamarabb sötétedik, és azt hiszi, hogy már este van, irány fürdeni. Hiába van díszkivilágítás a lakásban :) valami ötlet? Köszönöm.
2012. dec. 30. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi sokszor megyünk ilyenkor sétálni , mert az enyém is hitte ezt egy ideig . Főleg úgy , hogy apa is haza ér elmegyünk boltba vagy csak sétálni . Nekem az is bejött , hogy ilyenkor nem hagyom aludni , én úgy szoktam , hogy 13:30 körül leteszem , és alszik 15- ig és utána nem hagyom már aludni . Mi 19:30 körül fürdetem
2012. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ha setalni megyunk, akkor is ordit, ha erzi az idot. Ha pedig nem hagyom aludni, akkr meg azert van siras :) nem egyszeru vele :) de koszi a valaszt
2012. dec. 30. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Én szoktam délelőtt is fürdetni, meg délután is és este is. Ahogy esik.

Az első gyereknél én is betartottam, a másodiknál már kevésbé, a harmadiknál már sehogy, a negyediknél pedig egyáltalán nem érdekel az időpont.

2012. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!