Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felelotlennek neveztek mert...

Felelotlennek neveztek mert nem vettem legzesfigyelot, szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 15:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
68%
Én mindkét kisfiamnál használtam, Angelcare-t, nem lehet előre tudni, hogy melyik baba hal meg bölcsőhalálban, én nem kockáztattam. Nem akkora összeg, hogy ne lehessen megoldani, lehet bérelni. Akinek már halt meg így a babája, biztos nem venné még egyszer félvállról.
2013. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
63%

Én nyugodtságom megér havi 1500Ft bérleti díjat.

Az meg, hogy felkelsz gyakran, azért nem gondolom, hogy 5 percenként, és 5 perc bőven elég a bajra.

2013. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
37%

Nézd, inkább riasszon tévesen, minthogy valami történjen a babával. Nem tudod 0-24-ben figyelni, és délutáni alvásnál is lehet baj.

Nekünk nem volt. De figyeltem eleget éjjel, hogy vesz-e levegőt. Időre született, egészséges gyerek, de néha még most is megpiszkálom éjjel, hogy ok-e minden.

A következőnél igyekszem beruházni rá. Nyugodtabb lennék.

De nem vagy felelőtlen ezért.

2013. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
50%
Magyarázza már el valaki, hogy mi a lepontozandó azokban a válaszokban, amik nem azt erősítik a Kérdezőben, hogy semmi baj nem történhet a babával, ha nincs légzésfigyelője? Igenis lehet baj, és egy ilyen készülék nem akkora összeg, hogy ezért kockáztatni kelljen egy kisbaba életét. Az meg nagyon nagy önámítás, hogy semmi gond nem lehet,mert Ő sokszor megnézi éjszaka. Gondolom nem ül mellette egész éjjel kimeredt szemekkel, és sajnos 1 perc elég és megvan a baj.
2013. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
66%
14 es nem tudni ki pontoz lehet csak erre járt vmi nagyokos nyomkodó mint sok más kérdésnél is. Ez a légzésfigyelő egy olyan téma megint mint az autósülés. Ott is mindig "kitör a balhé" mert van aki szerint már egy sarkot is csak 70 ezer ft-os üléssel menjünk és az felelőtlen aki anélkül vállal gyereket hogy ne állna otthon készenlétben a 70 ezres ülés, és vannak sokan mások akik a 20-30 ezrest tudják (akarják) max megvenni.
2013. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
51%
Igen, de az autósülésre még azt mondom, hogy az lehet pénzkérdés, ami érthető, ha valakinek nincs 70.000 forintja egy ülésre. De az nem érthető szerintem egyáltalán, hogy valaki azért nem vesz légzésfigyelőt, mert Ő megijedne egy esetleges téves riasztás miatt. Attól nem ijedne meg, ha ne adj isten egy élettelen babát találna, mikor felkel?
2013. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
61%

Nekem korababa lett a fiam és van légzésfigyelőnk.

DE,ha rendes időre jött volna akkor is lenne.

Havi 1500 Ft és nyugodt vagyok és ezzel talán megelőzhetem a bajt.

Hogy felelőtlen vagy-e?Nem tudom,de mindegy is ha Te nem érzed magad annak...

Mindenesetre nagy bátorságra vall,ha egy anya légzésfigyelő nélkül meri altatni a gyermekét.

Én nem vagyok ilyen bátor,de nem is bánom...

2013. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
mindenkinek koszonom a valaszat,nem en pontoztam le senkit felreertes ne essek:)azert tettem fel a kerdest mert erdekelt a velemeny es minden velemeny pro es kontra:)Amugy nem a penz miatt gondolom igy,sokan emlitettek hogy meger ennyit a nyugalmuk.Ugy gondolom hogy lehet nelkule is babat nevelni es nem akartam vitat szitani:)Buek mindenkinek.
2013. jan. 1. 19:29
 19/31 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk sincs, első babánk van, igazából nem is tartom szükségesnek. Amikor mi voltunk picik, még talán nem is létezett ilyesmi, mégis felnőttünk, és élúnk.
2013. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
72%
Én a 3 gyerekes vagyok (nem emlékszem már hányadik voltam) mi se a pénz miatt nem vettünk, hanem mert nem éreztük szükségét. Azért annak iszonyú kicsi az esélye hogy egy egészséges újszülött semmiféle előzménnyel meghaljon. Tudom, annak akivel mégis megtörténik, ez nem vígasztaló és semmit se jelent a statisztika. De ez számomra kicsit olyan mint hogy ne is vállaljunk gyereket hiszen x százalék esélye van hogy mondjuk daganatos beteg lesz. Aztán azon belül is fajától függően x százalék hogy meg is hal :(
2013. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!