Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól v kg-tólcm...

Hány hónapos kortól v kg-tólcm-től raktátok babátokat gyerek ülésbe és nem hordozóba?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 11:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9-es, szerintem bátran kösd be menetiránnyal szemben. A legtöbb gyereket max. 1 éves korában kiveszik a hordozóból, olyat még nem is hallottam, hogy másfél éves gyerek hordozóban üljön, ennél sokkal hamarabb kényelmetlenné szokott válni nekik. Biztos jó nagy és kényelmes a tiétek.
2013. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az északi országokban 3-4 éves korig háttal kötik be őket és amerikában is. Mert ez a biztonságos. Igen jó nagy hordozónk volt szerencsére így nem kellett 0-18ast is vennem, de most gondban vagyok. Valszeg muszáj leszek megvenni a cybex pallas 2-t nem merem a külföldid megrendelni.
2013. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bocs ha hülyének tűnök...de hogyan lehet egy ekkora gyereket háttal bekötni?Hova teszi a lábát...?
2013. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!