Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák hogyan csináljátok?

Anyukák hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtük a hozzátáplálást, én készítem a bébiételt nem bolti, hogyan tároljátok a felesleget? Lefagyasztjátok? Mibe? Ételhordóba vagy kis üvegbe? Meddig lehet tárolni így? Felengedés után nem vizes nagyon?
2013. jan. 9. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A gyümölcsöt mindig frissen adom, azt ha lefagyasztom vizes ha felengedem, bebarnúl, az íze is pocsék, meg olyan fás az állaga!

1 almàt le reszelek, most nincs barack, akkor veszek 1 üveg barackot, az 2 napig elvan felbontás után a hűtőben.

A zöldség püré jó felengedve!

Én vettem avent tároló edényeket, abban fagyasztom.

2013. jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
az elején én műanyag jégkockatárolókban fagyasztottam,majd ha megfagyott,átöntöttem zacskóba,és mindig abból vettem ki pár kockát(pl.két kocka sárgarépa,egy husi,3 kocka borsó)de mióta nagyobb mennyiséget és többfélét ehet,elkészítem a rendes ételt,köretestől,ízesítve és azt fagyasztom nagyobb műanyag edénykébe,ami kb egy adag,de bébiételes üvegben is fagyasztottam,csak azt nem szabad tele tenni,mert a fagyáskor nő a térfogat és szétnyomhatja az üveget.
2013. jan. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eleinte jégkockatartót használtam, amióta nagyobb adagra van szükség, joghurtos poharakba teszem a megfelelő mennyiséget. Olcsó és praktikus.
2013. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!