Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első kiscipő vásárlása...

Az első kiscipő vásárlása előtt vagyunk. Asso vagy Superfit vagy Super Gear vagy Siesta? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Más márkaötletet is érdekel.
2009. aug. 29. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az ortopédus azt javasolta, hogy:

-zárt orrú, zárt sarkú, bőr, fűzős, magas kérgű cipő legyen. Ne legyen benne harántemelő! (ami a Siestában sajna van)

-A talpa legyen vékony, felnőtt kézzel könnyen hajlítható.

Szóval pl. az Elefanten cipők ilyenek (Deichmanban kb. 8000.-Ft). De találsz a Falcon márkájú cipők közt is megfelelőt.

2009. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia. Az én kislányom most kezdett el lépkezdi egyedül.

Mi már olyan kiscipőt vettünk ami őszre kiváló lesz.

Elefánten márkájut,nagyon szupi:) 7900ft volt

2009. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem a márka számít, úgy értem persze ne kínait vegyél, hanem ami tartja a kis bokát, harántemelős. de a Siesta túlzottan drága.

Mi egy icipici Nike sportcipővel kezdtünk járni, tökéletes volt, kényelmes és akciósan olcsó:))Deich,mannban tényleg jó az Elefanten, de elég drága, de most már a deichmann saját cipői is jók, ami belül bőr. És olcsóbb! Hamar kinövik!

2009. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van egy garantáltan jó minőségű magyar márka, a Salus. Nagyon jók a cipőik, a babáknak csinálják valóban. Egy baj van velük, rohadt drágák.
2009. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Épp most bukkantam rá a neten az Elefantenre. Szimpatikus.

Viszont ezzel a harántemelős dologgal meg vagyok zavarodva. Ez az, hogy a sarok belső talprésze kissé vastagabb, mint a külső? Most akkor ez jó dolog vagy nem?

2009. aug. 29. 13:17
 6/9 anonim ***** válasza:
A harántemelő a lúdtalp ellen lenne elvileg, de a scecsemő nem lúdtalpas! A láb zsír és kötőszöveti terhelésekor alakul majd ki a hosszanti és haránt boltozat (valamikor 4-5 éves korban).
2009. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekünk is elefanten volt az. 1. lépés cipőnk. baromira szerettük. most vettünk nike-ot, azt a bizonyos akciósat deichmannban:):) átmeneti cipőnek jó lesz. aztán télre megint jön az elefanten csizma.
2009. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül bármelyik jó. A lényeg, hogy a legelső cipője (tehát amíg meg nem tanul 100%-ig magabiztosan járni) soha ne legyen használt, mert a használt cipőket a korábbi gazdája már kitaposta, így deformálódhat a babád lába.
2009. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
chicco cipő.Nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!