Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felkeltsem 4 hetes babám? Mit...

Felkeltsem 4 hetes babám? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

11-kor evett, azóta alszik. Általában 3 óránként szoptatom, ahogyan ő kéri. De most nem akar felébredni, már tisztába raktam, kinyitotta a szemét, kicsit nézelődött, de vissza is aludt. 1 kilót hizott a születési súlyához képest, szóval sztem szépen fejlődik. Meddig hagyjam aludni? Már 4 órája nem szopizott, ilyen még sosem volt. Ha nem kel fel, akkor mikor keltsem?

Első gyerekes anyuka:)



2013. jan. 16. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd aludni,majd felkelti a pocija. Valószínű majd sírva ébred fel ,mert éhes lesz már nagyon.
2013. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sárga? Nem kis súlyú? Nem lázas? Nincs túl meleg a szobában, ahol alszik? Ha nem, akkor nyugodtan hagyd aludni:). Be fogja pótolni a kimaradást:).
2013. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel, ha jól, értem, jól fejlődő, kiegyensúlyozott, nyugodt baba, ne erőltesd a felkelést.

Amikor én erővel felébresztettem a fiamat (szintén 4 óra után) alig evett valamit, aztán 1,5 óra múlva kezdhettük előröl az egészet.

2013. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is volt ilyen, én nem keltettem fel, hagytam. Egyébként lehet, hogy frontérzékeny, ma kettős fronthatás van, ilyenkor szoktak furcsaságokat művelni. Az enyém tuti frontérzékeny, 7 hónapos már, de a szokásosnál többet aludt ma délelőtt és délben is és pluszban még enni sem akar, de vidám, jókedvű! Szóval nyugi, bármi lehet :)
2013. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 4óránál többet nem hagyom nappal aludni, mert akkor éjjel nem alszik.
2013. jan. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3100-al szuletett dec 19-en, ma 4120 grammot mertem:)))

Szoval nem kis sulyu, nem sarga, es nem volt meleg a szobaban. De pont most kelt fel, mar szopizik is:)

Ha legkozelebb lesz ilyen, akkor sem fogom kelteni:)

Koszonom a valaszokat!!

2013. jan. 16. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem voltam sose annak a híve, hogy keltsük fel a gyereket és a gyerekorvos is azt mondta, hogy örüljek éjszaka is ha alszik, ha éhes lesz akkor biztosan felébred és kéri a cicit.

Amúgy ma lehet valami a levegőben, mert az én lányom is 3 órája alszik (nem szokott csak kettőt aludni). :-)

2013. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gabszem ***** válasza:
100%
Ne keltsd fel! Örülj hogy alszik, szépen fejlődik, majd ő szól ha éhes.
2013. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!