Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan és hogyan...

Hány hónaposan és hogyan szoktattátok babátokat arra, hogy egyedül aludjon el az ágyában?

Figyelt kérdés
9 hónapos a kisfiam, nem altattam elalvás előtt eddig sem, csak a nagy ágyon forgolódva aludt el, azután áttettem a kiságyába, ahol gond nélkül alszik. Szeretném, ha most már ott is aludna el. Korai?
2009. aug. 31. 22:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen, ez baromság, hogy idegbeteg az összes gyerek, aki külön szobában van, meg hogy kívülálló blabla, ekkora hülyeséget még életemben nem hallottam... Nem, ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy anya gyerek kapcsolat hogy fog alakulni. Anyukám a kezdetektől külön altatott engem is, és nem vagyok idegbeteg, jajj de érdekeset mondtam ugye?

Egyébként nálunk is az egyik válaszoló által javasolt kifárasztásos módszer vált be, mondjuk a hét hét napjából hatszor, a hetediken, pedig magától is tudja, hogy ő ott alszik. Mivel én sem követtem anyukám tanácsát, és sajnos mi is rászoktattuk, hogy ugye a szülőkkel aludjon...most isszuk a levét...

2009. szept. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az első perctől külön alszik, 7körül ébred akkor áthozzon a mi ágyunkba és fél 9ig még alszunk együtt.
2009. szept. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
szetintem babája válogatja, melyiknek melyik jobb. amúgy ez a külön altatás tényéeg nmem természetes annyiban, hogy a természeti népeknél ugye nincs külön gyerekágy, hanem bizony anyuval alszik a csemete. :) A külön altatás ha jól tudom a 20. sz. elejétől terjedt el mint divat. de szerintem dajka akkor is volt, legalábbis a tehetőseknél. a nem tehetősek meg együtt aludtak a gyerekükkel továbbra is. :)
2009. szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!