Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatja az ember,...

Honnan tudhatja az ember, hogy pl. hasfájás miatt sír-e egy két hetes baba? Ha csak hiszti akkor nem szeretném felvenni elrontani.

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 17:39
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező! Mivel még egy ekkora baba nem ébred öntudatra, nincs tisztában önmagával, így kizárt, hogy kihasználja és "hülyére" vegye a szülőket! Ne okoskodj, olvass, tájékozódj inkább, még ha ott nem is tájékoztatnak felétek fejlődés lélektanból!Minden anyuka jól válaszolt előttem, max tényleg a hangnembe lehetne belekötni, de nem kell átvenni a stílust...mert okosat attól még nem írsz!
2013. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 frászkarikaborsó ***** válasza:
80%
Kedves Kérdező, egy egy hónapos még a cumiját sem tudja visszatenni. Gondolod hogy hisztizni tud? A hiszti a dackorszakkal kezdődik, úgy két éves kor környékén, előtte még ha azért sír hogy vegyék fel, akkor sem nevezzük hisztinek. Akkor felvesszük. Nevelni még nem ilyenkor kell, nekik a testközelség még egy szükséglet, amit vagy kielégítesz, vagy nem. De ha az utóbbit választod, azzal ha nem is konkrétan fizikailag, de bántod őt.
2013. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
A harmadik gyerekem nevelem. Meg is bolondultam volna ha felkapkodnám őket egyszerre. Igenis létezik az amiről a kérdező ír! Bár nem hisztinek nevezzük, vagy van aki annak. A babócáink ha valamiért sírnak, fel vannak véve és ez jó nekik. Eleve elkezdenek sírni ha csak azt szeretnék hogy felvegyük őket jó legyen nekik. Egy két hetes gyerek már cselekszik, gondolkodik. Igenis ilyenkor lehet elcseszni őket azzal, hogy felkapkodjuk őket. Mindenkinek szíve, joga hogy mit tesz.
2013. jan. 24. 19:16
 14/37 anonim ***** válasza:
44%
1-2 hetes babámnál én teljesen depressziós voltam,de tudom,hogy akkor még sokat aludt,ha sírt akkor éhes volt.Tényleg sokan hülyének nézik a babákat,de az tény,hogy 1-2 hetesen még azért vedd fel,vigasztald meg,3-4 hónaposan már képes lesz manipulálni és nem is kell felkapkodni minden nyekkenésre,hanem le kell foglalni,meg simogatni stb.De most még nagyon pici.
2013. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
72%
Akkor tégy úgy ahogy jónak látod... minek tetted fel a kérdést? 3 gyerek után nem tudod eldönteni miért sír a babád... ez sokat elárul rólad, ne haragudj... Szegény gyerekek...
2013. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
22%
utolsó ne legyél már ilyen rosszindulatú,ezt élvezed?
2013. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Nekünk egy hónapos a babánk. Kevés olyan pelenkázás, fürdés van amit nem üvöltene végig. Pont mindig csak ilyenkor. Szerintetek akkor ilyenkor mindig fájhat valamije?
2013. jan. 24. 20:08
 18/37 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nem hiszem, hogy fáj valamije amikor fürdeted..csupán új még neki minden, lehet szimplán fél a fürdetéstől...Én lányom végigüvöltötte az első 3 hónapot amikor fürdettük...sohasem fordult meg a fejemben, hogy hisztiből csinálja. Lehet a kórházba volt rossz élménye a fürdetéssel kapcsolatban...erre nem gondoltál?

Ilyen pici babát nem tudsz azzal elrontani, hogy felveszel..inkább azzal ártasz neki, ha figyelmen kívül hagyod ha sír.

2013. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

MEKKORA FAIL MÁR FIGYELJETEK:


" A kérdező kommentje:


A harmadik gyerekem nevelem. Meg is bolondultam volna ha felkapkodnám őket egyszerre. Igenis létezik az amiről a kérdező ír! Bár nem hisztinek nevezzük, vagy van aki annak. A babócáink ha valamiért sírnak, fel vannak véve és ez jó nekik. Eleve elkezdenek sírni ha csak azt szeretnék hogy felvegyük őket jó legyen nekik. Egy két hetes gyerek már cselekszik, gondolkodik. Igenis ilyenkor lehet elcseszni őket azzal, hogy felkapkodjuk őket. Mindenkinek szíve, joga hogy mit tesz."


EGYES SZÁM 3. SZEMÉLYBEN ÍR, ELFELEJTETT FELHASZNÁLÓT VÁLTANI, MAGÁT AKARTA FÉNYEZNI, HOGY "IGENIS LÉTEZIK AMIT A KÉRDEZŐ ÍRT"

ÁÁÁÁÁ :D


SZÍVÁS KEDVES KÉRDEZŐ, AKI MAGÁNAK VÁLASZOLT..:D:D XDXDXD

2013. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg egyetértek a 3-assal, az ilyenektől jönnek azok a kérdések, hogy a doki azt mondta több kiló a babám ne adjak neki annyit, tényleg mérjem le, és kevesebbet adjak stb stb baromságok..:D


De nem is tudom minek írok, a kérdező úgyis magával beszélget!!!!!! :D:D:D

2013. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!