Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen érett a baba a...

Mennyi idősen érett a baba a bölcsődére?

Figyelt kérdés
A ti babátok hogyan viselkedett ott?
2013. jan. 28. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1 hónappal a 2. szülinapja előtt (októberben) kezdte a bölcsit, de imádta. Hamar be is szokott, 5. naptól már ott volt reggel 7.45től 16ig, és sírás sem volt, csak néha reggelente félperces nyafogás. Már előtte nyáron nagyon látszott rajta, hogy menne a gyerekek közé, mindig kérte, hogy menjünk gyerekekhez játszani, és minden gyerekkel barátkozó, kezdeményező volt aki csak szembe jött az utcán vagy bárhol. Mai napig ilyen az oviban is.
2013. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem két évesen. Az én lányom másfél évesen kezdte, fél évig csak ebédig volt ott 9- től, két évesen látszott az rajta, hogy valóban jól is érzi magát, hogy "megérett" a hosszú különlétre.
2013. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Voltak a bölcsődében még alig totyogók is. 1 év alatt is beadják, ha szükséges. A miénk éppen betöltötte a 2 évet, amikor ment. Elég szépen viselte, reggel azért volt némi pityergés, de hallgatóztunk kint, s nem volt cirkusz. Szeretett járni:)
2013. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Golan Trevize ***** válasza:

Egy évesen kezdtek járni, a beszoktatás "elmaradt", mert nem volt rá szükség.

A második nap már ott ebédeltek, harmadik naptól ott is alszanak ebéd után.

Első héten nem volt pityergés, utána betegek lettek (nem a bölcsiben szedték össze), két hétig nem jártak. Utána két hétig reggel pityeregtek, de csak amíg becsukódott az ajtó, azóta ez sincs, maguktól szaladnak be.

Szeretnek ott lenni, jókat játszanak.

2013. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16 hónaposan ment a kisfiam,és imádta,sose sírt 3,nap ott ebédelt,5.nap ott aludt,úgy gondolom Ő elég érett volt hozzá,hiányolta is a gyerek társaságot előtte,és muszáj is volt mennie,mert mentem dolgozni,de nem bántam meg egyátalán, a következő gyerekem is beadom 2 évesen.
2013. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 2 héttel a 2. szülinapja előtt kezdte, második nap már ott ebédelt, de ha lett volna neki rendelve első nap is maradt volna, mert mikor a többiek enni készültek, ment volna ő is :)

Első héten mentem érte délben, na azon a héten 3 nap volt nagy cirkusz reggel, úgy vették ki a kezemből, az rémes volt, de következő héttől mintha elvágták volna, vidáman ment, második héten ott aludt, azzal sem volt semmi gond, pedig itthon még rácsos ágyban alszik, ott meg ugye nem abban, de könnyedén vette az akadályt. Azóta is szeret járni.

2013. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam 2 évesen ment.Semmi baj nem volt.2.héten már ott is aludt(itthon meg küzdünk az alvással).Reggel még kéreti magát de szeret ott lenni,Ő nem a gyerekek miatt(mert inkább egyedül játszik)hanem a sokféle játék lehetőség és a többiek érdekessége miatt(nézelődő tipus):-))
2013. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!