Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a következő nem...

Mi legyen a következő nem tejcis étkezés, ha egyátalán legyen?

Figyelt kérdés
6 hós anyatejes babám van, 1 hónapja a kevés tejci miatt hozzátáplálunk, először csak este kapott tejpépet, majd délben gyümit vagy főzit. Most egy hete nyűglődünk, mert egész nap nyűgős, de a cici nem kell, éjjel felkel, pedig eddig soha és alig kétnaponta kakil. Mérertni vagy védőnőhöz menni nem tudunk, mert szabadságon vannak. Adjak neki még valami plussz ételt? mit és mennyit?
2009. szept. 3. 05:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mindent eszik már amit ebben a korban lehet,variáld ízlés szerint. Tápszert nem írtál,csak kifelejtetted,vagy tényleg nem kap? Mert ha nem,akkor én tápszert javasolnék napi min kétszer.
2009. szept. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Ne tápszert adj neki,hanem gyümölcsöt keksszel vagy babapikótával,délben pedig főzeléket,vagy amit ti esztek.Este tejpépet,ha megeszi.Egy ekkora baba már sok mindent megehet.Ne a divat után menj,mert később sok bajod lesz az evéssel.Egy 3 gyerekes anyuka.
2009. szept. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha 6 hónapos koráig nem kapott tápszert szerintem se adj neki...Csatlakozom az előttem szólóhoz mert okosat írt, nekem is ez a véleményem.
2009. szept. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Aha meg tejet... reggel,délben este,csak menj a divat után,nehogy már az egészsége legyen a fő.
2009. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem nem kap tápszert, a déli gyümin és az esti tejpépen kívül anyatejet kap, nem szeretném a tápszert most kezdeni inkább folytatnám a hozzátáplálást a következő adhatóval. Köszi a válaszokat
2009. szept. 3. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!