Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok miert lazasodik?

Mit gondoltok miert lazasodik?

Figyelt kérdés
Mult het csut megkaptuk a 3 hos oltast meg aznap belazasodott szombaton mar jol volt! Vasarnap ujra laz hetfon is es zoldes nyakos kaki fajt a hasa! Voltunk dokinal elvileg virus ami a poc7ra ment es csutre a laznak el kell mulnia. Hat tegnap este megint 38,2 ejel nem volt lazas most reggel megint 38,4! Kozerzete mar jobb de nappal annyit aludna viszont ejjel felebred 3orankent! Nagyon aggodom...
2013. febr. 15. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mondta a doki hogy vidd vissza? Szegény remélem hamar jobban lesz :(. Én vissza vinném már csak azért is mert hétvége lesz nehogy akkor kelljen ügyeletre menni.
2013. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma kell hivnom az orvost de meg nem vette fol a telot! :( nem tudom mi lehet a baj! De mar remeket latok!!!!!:(
2013. febr. 15. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam így anno a babámmal. Nekem azt mondta az ügyeletes orvos, hogy mikor megkapta az oltást, valószínűleg egy betegség már lappangott benne, vagyis a vírus már benne volt a szervezetében, de még nem voltak tünetek. Így megkapta az oltást, mit sem sejtve. Majd úgy jártunk mint ti, a fertőzés jobban megviseli a szervezetét, mert mikor megkapta az oltást, valószínű, hogy az a vírus elkezdett munkálkodni, csak ugye még senki nem tudott semmit, hogy szegény baba már fertőzött egy vírussal, így kapott még egypár legyengített baktériumot az oltással és meg is lett a baj.
2013. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen en is erre gondoltam!!! Es nalatok meddigg tartott a laz??
2013. febr. 15. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem most volt, mert már 2011-ben, de ha jól emlékszem, akkor egy hétig tuti tartott. Ráadásul hosszú hétvége volt, 2 nap járkáltam az ügyeletre, még vizelet mintát is kellett bevigyek, de az negatív lett.

Ráadásul nálunk bonyolította a helyzetet, hogy két különféle oltást kapott egyszerre, ez kicsit jobban betette a lapot, először még az orvos se tudta, hogy oltás miatt van, vagy betegség, de mivel elhúzódótt a láz, így maradt a vírus. Mondom, 1 hét tuti volt, nem folyamatosan, inkább késő délutánra ment fel mindig a láza. Aztán egyik napról a másikra mintha elvágták volna eltűnt. Ja, meg mi kaptunk antibiotikumot is, hátha nem vírus.

Igazából nem tudták eldönteni, de abban biztosak voltak, hogy az oltáskor benne volt egy betegség, ami az oltás beadása után teljesen elszabadult.

2013. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!