Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyire rossz anya lennék?

Ennyire rossz anya lennék?

Figyelt kérdés

Kicsi kora óta tökéletesen ellátom a lányomat, játszok vele, beszélek hozzá, etetem, stb... Viszont, ha valami értelmetlen dolgon el kezd hisztizni/sírni (1éves múlt), nem tudom magam kontrollálni és kitörök magamból (kiabálok, magamba és vele is)... Egyszerűen szörnyű, h wc-re se tudok nélküle menni, ha a hajamat meg akarom csinálni, ott nyünnyög a lábamnál... Egyszerűen kész vagyok ettől, h 1 szabad percem sincs... SEnki nem tud a lányomra vigyázni, max. a párom, más segítségem nincs... Kezdem azt érzeni, h játszani se akarok vele, kerülöm a társaságát a gyereknek, pedig együtt vagyunk egész nap... Egész nap a házi munkát csinálom, stb... Tudom, h ez nem jó, de nem tudok vele már mit kezdeni... Meg magammal sem.. Nem tudom mi lenne a megoldás erre! Valaki járt így, vagy van erről tapasztalata, tippje, h mit kezdjek már magammal? Egyszerűen utálom a mostani énemet, mert nem szeretnék ilyen lenni a saját gyerekemhez! IMÁDOM, Ő az életem értelme, de ezek a dühkitörések csak jönnek maguktól és nem tudom kontrollálni! :(

Szeptemberbe megy bölcsibe én meg vissza dolgozni, abba reménykedek, h talán akkor más lesz, de addig még sok idő van...


2013. febr. 18. 15:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hetente, 2 hetente próbáljatok hívni egy babysittert (nekünk is 1 évbe telt konkrétan, 0 segítség, külföld) és irány egy mozi, vagy akármi, ketteben, barátok, vagy kis szolid alkoholizálás :D Ja és Magne B6! tényleg jón a depi ellen.
2013. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!