Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hozzátáplálás kezdete...

A hozzátáplálás kezdete tényleg mindent meghatároz?

Figyelt kérdés

Barátnöm említette a minap:

Azért jó zöldséggel kezdeni, mert akkor a gyerek szeretni fogja a zöldségeket, ha valaki édes dolgokkal kezdi, akkor nem szívesen eszi meg a zöldségeket majd.

Ö is mindegyik gyerekét zöldséggel kezdet.

èn ezen nem gondolkodtam még, de én is zöldséggel kezdtem mindegyik gyerekemnél és imádják a zölds´geket. A nagy annyira hogy ha lehetne egy csoki vagy egy répa között választani akkor a répát enné. Nyers brokkolit is megeszi, mindent ami zöldség.

Kisebbikem elég édesszájú, de a zöldséges ételeket ö is szivesen megeszi, soha nincs gond a délbeni zöldség evéssel.

Olyan szinten fogy nálunk zöldség, hogy minden nap muszáj vagyok még sültkrumpli mellé és csinálni, mert a nagy annyira szereti.


Volt valakinek ilye? Aki zöldséggel kezdett nekik mindenkinek imádta a gyerek utánna a zöldségeket?



2013. febr. 19. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség!

Mind3 gyerekemnél almával, őszibarackkal kezdtük a hozzátáplálást és ettől függetlenül mindegyik imádja a zöldségeket is.

Válogatni oviskoruktól kezdtek.

2013. febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Határozottan cáfolom! 2 gyermekem van. Zöldséggel kezdtük a hozzátáplálást. Most mindkettőbe erőszakolni kéne a zöldséget,de nem teszem. Édességet hamar kaptak, most inkább megesznek egy almát vagy egy narancsot, mint a túró rudit.
2013. febr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyümölccsel kezdtem. Most 4 éves, semmi gyúmölcsöt nem eszik meg!!!
2013. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!