Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit gondoltok, mikor nem...

Ti mit gondoltok, mikor nem ciki már elmenni szórakozni 1-2órára barátokkal?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám...
2013. febr. 19. 10:57
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
45%
3 hetes de már buliznál? Gyönyörű. Ezért aztán kellett agyerek. Szülés után 6 hétig pihenés van, nem véletlenül.
2013. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
23%
3 hetes mellől ciki elmenni bulizni, nem is kicsit. 1 órára is... kb. 3 hónapos mellől már nem ciki elmenni.
2013. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
22%

Gyönyörűek vagytok. Igenis ciki, nagyon is! Kinek szültétek a gyereket, a nagyszülőknek vagy magatoknak?

és még büszkék is vagytok magatokra ahogy látom... Szép...

2013. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom 3 hetesen kicsit korai elmenni. Én mikor a Fiam 3 hetes volt, örültem ha pihenhetek, hajat moshatok és h luk van azon a bizonyos testrészemen :)


Viccet félretéve. Én elöször- egy bevásárlás erejéig (1-1,5óra) hagytam Anyukámra a Fiam, akkor majdnem 2 hós volt. Nem akartam beöltöztetni télen, nyüzsibe vinni, infulenza járvány stb. Anyukám szívesen vigyázott rá, Én pedig fele annyi idő alatt végigjártam.


Most 5 hós, volt már olyan alkalom, hogy 3 órára itt hagytam. Természetesen megetettem stb. Az esetek többségében ilyenkor alszik, de ha felébred sincsen gond.


Te tudod, hogy el mész-e, szükséged van-e bulizásra. Itt senki nem dönthet helyetted. Az, hogy ciki-e. Hát nem ám más véleményére adsz. Tégy úgy ahogy helyesnek látod.

( Személy szerint Én nem mennék)


Üdv.

2013. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
0%
Attól,hogy elmegy 1-2 órára nem értem miért kell leszólni,én elmentem 1-2 hetes fiam mellől egy-egy órára sétálni,vásárolni,vagy beszélgetni apukámhoz,barátnőmhöz,mert kellett a kikapcsolódás,6 hetes volt mikor fél napra elmentem vizsgázni,és kb 6 hetes korától miután lefeküdt aludni a következő etetésig elmentünk a párommal valamerre,még nem voltak nagy bulik,kávéztunk vagy barátokkal találkoztunk megittunk egy sört én akkor alkoholmenteset,és 11re a következő etetésre hazaértünk,3 hónapos sem volt még mikor már csak hajnalban kelt 4-5 fele enni,amúgy végig aludta az éjszakát,akkor már többször mentünk,először igazán bulizni 4 hónapos korában voltam.Nem arra kell gondolni,hogy az ember részegen fetreng meg ilyenek.Szóval szerintem teljesen belefér,a nagyszülők sem bánták/bánják sőt küldtek/küldenek el otthonról sokszor.
2013. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
Amikor a babám 3 hetes volt nem igazán a szórakozáson járt az eszem. Teljesen lekötöttek az ellátásával való feladatok és a vele való időtöltés öröme. A barátok tudták, hogy lehet hozzánk jönni látogatóba, megnézték a babát és persze jót beszélgettünk is. 3-4 hónapos kora óta édesanyám vigyázz rá, ha a párommal dolgunk van - pl. nyugodtan szeretnénk bevásárolni vagy beülni egy kávézóba picit beszélgetni.
2013. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván nem mindegy,hogy valaki napközben megy el meginni egy kávét a barátokkal, vagy egy éjszakára bulizni!

Bár én amikor 3 hetes volt a fiam, örültem, hogy éltem!:)

Kb. két hónapos volt, amikor már elmentem egy órára. Bulizni konkrétan 4 hónapos korában mentünk, mert akkor volt a tesóm esküvője.

Ettől függetlenül én sem értem, amikor egy ismerős 6 héttel szülés után egy koncerten nyomta egy romkocsmában egész éjjel! Itt most mindegy, hogy tápszeres vagy anyatejes, nem csak az etetésről van szó, hanem,hogy egy 6 hetes babának, nem mamira, de még nem is apukára van szüksége, hanem az anyjára!

2013. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 Kriszta0102 válasza:
Ne azzal törődj,hogy mások mit gondolnak.Szerintem akkor menj szórakozni,ha már úgy érzed,hogy ha távol vagy a babától nem azon kattogsz folyton,hogy mi lehet vele,mert akkor nem tudsz rendesen kikapcsolni.Az én fiacskám 6hós apukája szokott vigyázni rá ha átnézek barátnőmhöz(2utcával arrébb)bár bulizni még nem merek menni mert tudom,hogy otthon járna az eszem úgyis.
2013. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Én is örülök,hogy élek... :)

Látom,eléggé megoszlóak a vélemények... Hát köszönöm mindenkinek!

2013. febr. 19. 14:41
 20/43 anonim ***** válasza:
28%
15ös! Az egy-két hetes fiad mellett már szükséged volt kikapcsolódásra? Minek vállaltál gyereket, ha még nem voltál rá érett? A babának szüksége van ránk 0-24ig az első időkben, hihetetlen számomra, hogy valaki szívesebben barátnőzik, vásárolgat, amikor otthon van a pici babája!
2013. febr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!