Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit gondoltok, mikor nem...

Ti mit gondoltok, mikor nem ciki már elmenni szórakozni 1-2órára barátokkal?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám...
2013. febr. 19. 10:57
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne személyeskedjek? Te kezdtél el vitatkozni,amúgy meg nem vagyok ideges,csak nem szeretem az okoskodó,mindenbe belekötő anyukákat akik megmondják a "tutit",de látom képtelen vagy nekem válaszolni,mert tisztába vagy vele,hogy igazam van
2013. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
40%
Jó, akkor te csinálod jól, nyugodjál le nem ám itt visszaesel nekünk.
2013. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
73%
Ha esetleg gépezek és a gyerekem felsír, odamegyek és megvigasztalom. Ha a te gyereked felsírt volna míg te önfeledten vásárolgatsz, barátnőzöl, mert hiányzol neki és a közelségedre vágyik, akkor mi lett volna? Így járt? Hát jó, te tudod, de azért ne legyél olyan biztos benne, hogy igazad van. ;)
2013. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
0%
Ó nehogy kardomba dőljek,hogy 1-2 órát nem vagyok a gyerekkel,akkor ott a nagymama megvigasztalja és megnyugszik,de befejeztem nem veszekszem olyannal aki mindenben csak a rosszat látja és imád kötekedni,4éves koráig ne menj el mellőle sose ha az neked jó
2013. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
57%
Hát persze, végül is ezért szültük! Úgyis ott a nagymama! Pár hónapos korától már én is eljártam, de az, hogy egy hete még a hasamban volt, de már eljárjak otthonról, azt kicsit durvának tartom. De ha neked nincs bűntudatod, csináld, nekem mindegy!
2013. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Már a múlté mivel lassan 2 éves a fiam,nincs lelkiismeret furdalásom attól,hogy nem voltam vele 24 órában,ha bulizni mentem volna 1-2-3 hetes korában lehet,hogy lett volna,de beszélgetni,sétálni és elmenni vásárolni nem hinném,hogy bűn.
2013. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Hm,lányok,lányok...
2013. febr. 19. 19:25
 38/43 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt ne az alapján döntsd el, hogy "ciki"-e, vagy nem hanem a saját értékrended és a körülmények alapján.

Őszintén szólva nekem is kicsit önzően hangzik, amikor valaki a pár hetes újszülöttet ráhagyja valakire, és elmegy szórakozni, mert hogy neki kell a kikapcsolódás... A kikapcsolódásra, szórakozásra ott volt az egész baba előtti élet, ha valaki eljut oda, hogy gyereket vállal, akkor szerintem legyen már képes pár hétre lemondani a bulizásról.

2013. febr. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
az ide válaszolóknak fogalmuk sincs a súlyos szülés utáni depresszióról,és empátiából sem sok van nekik,szóval tőlem nyugodtan legyek 0%os nem érdekel,meg a sok álszent anyuka sem,de nevetségesnek tartom,hogy leszólják a másikat csak mert elment 1-1 órára otthonról,majd akkor ítélkezzetek ha átélitek amit én éltem át,egy szóval nem mondtam,hogy buliztam a pár hetes gyerekem mellett,de nem magyarázkodom,arra volt szükségem hogy sétáljak a levegőn a napon,hogy beszélgessek apámmal barátnőmmel vagy a párommal,hogy kimozduljak,az 1 hetes borzalmas kórház után,hogy kiszellőztessem a fejem,és ne kiugorjak a másodikról,de úgysem tudjátok elképzelni mit érez egy depressziós,ha eltudnátok nem támadnátok el,ártatlan 1-1 órás kimenők miatt,nagyon örülök,hogy nem ismerlek titeket...
2013. febr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
akkor önző vagyok,kit érdekel,bírom az ilyen nagy okosokat,hagy döntse már el mindenki hogyan jó neki
2013. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!