Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit gondoltok, mikor nem...

Ti mit gondoltok, mikor nem ciki már elmenni szórakozni 1-2órára barátokkal?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám...
2013. febr. 19. 10:57
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó képzeld szükségem volt,mivel elég súlyos depressziós voltam és ha nem megyek ki tuti leugrom a másodikról,de aki nem volt az annak felesleges magyarázni úgysem érti meg,szóval ezért,és miért vállaltam,mert terhes lettem és nem ölöm meg a gyerekem, a másik meg az,hogy a baba rengeteget alszik az első 2 hétben fogalma sincs róla hogy ki van vele ott,és nem lesz semmi baja ha az anyja napi 1-2 órát nincs ott,szóval erről annyit,majd ha átéled amit én éltem át akkor legyen nagy a szád,különben meg a saját házad körül söpörgess!!!
2013. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Semmi kivetni való nincs abban ha egy anyuka 1-2 órára otthon hagyja a babáját. Ettől még teljesen tökéletes édesanya. A gyereknek nem egy túlhajszolt cselédre van szüksége, ha nem egy boldog édesanyára, egy boldog családra. És ha az édesanya úgy érzi, akkor tud csak feltöltődni, akkor tud tökéletes anya lenni és jó feleség ha időnként kimozdul otthonról akkor nyugodtan tegye meg.
2013. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy egy 3 hetes baba mellőle miért ne lehetne 1-2 órára elmenni? ÉN írtam, hogy vásárolni voltam... Itt van a tél, nem lehet elvinni nagyobb bevásárlóhelyre, kimenni is csak kb 3 hét után, miért ne mehetnék ki én egyet levegőzni? Nem hiszem, hogy nekem 0-24 órában mellette kellene asszisztálnom, amikor pl. alszok. Ilyenkor nem állok amúgy sem felette, hanem teszem a dolgomat, épp a konyhában, vagy fürdőszobában, vagy bárhol. Ha van, aki otthon marad vele, amíg alszok, nem hinném, hogy bűn lenne kimozdulni egy kicsit. EGyébként is, szerintem is meg tud viselni embereket lelkileg az eleje, nekem is voltak rosszabb napok így az első hetekben. Legalább ennyi segítséget kihasználtam, ha már hétközben egyedül vagyok itthon a mindennapi teendőkkel a baba mellett.
2013. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
*alszik
2013. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
60%
Depresszióval orvoshoz kell menni, nem szórakozni! Elég tudatlan lehetsz ha azt hiszed a baba nem érzi, hogy az anyja nincs a közelében.
2013. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
54%
Átéltem én is a poklot de nem úgy kezeltem, hogy magára hagytam a pár hetes gyerekem akár egy órára is.
2013. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
dehogy élted át,aki átéli nem beszél így a másik emberrel,képzeld egy kiegyensúlyozott remek kisfiam van,a te gyereked viszont sajnálom az anyja csupa rosszindulat,nem kell 24 órában mellette lenni,és olvasd át amit írtam,nem 3 hetes korában buliztam,az,hogy 1-2 órára elmentem mellőle még semmi baja nem lett megbízható mamájával volt,és amúgy is aludt,szóval ennyit erről,és nem tök mindegy neked,mindenki azt csinál amit akar,én nem vagyok olyan típus aki 24 órában el sem mozdul a gyereke mellől ettől még szeretem és sokat foglalkozom vele,inkább vedd le a szemellenzőt és fogadd el,hogy nem csak az a jó,ahogy te csinálod
2013. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
0%
de tudod mit gondolj amit akarsz az én szememben egy rosszindulatú,beképzelt,hormonzavaros nő vagy,nem vagy semmivel sem jobb a többi embernél,nem okoskodni kell a gyerekeddel foglalkozni,nem is értem miért vagy a neten ha 24 órában mellette kell lenni,és ilyenekkel van tele az oldal nagyképű,okoskodó emberekkel akikből csak dől a rossz indulat,még akkor sem szólhatnál meg ha pálinkát itattam volna a gyerekemmel vagy ott hagytam volna már 1 naposan hogy elmenjek beszívni vagy leinni magam,és ezek igen távol állnak tőlem szóval egy szót sem szólhatsz
2013. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
45%
tudod ki a tudatlan,te még pedig azért,mert neki "támadsz" egy tök idegennek csak,mert nem egyezik vele a véleményed,meg mert szerinted én rosszul tudom,elég primitív hozzáállás a részedről
2013. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Higgadj már le és ne személyeskedj. :) Nem nekem vannak itt dührohamaim. Igazad van, jobb ha néha messze vagy a gyerektől.
2013. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!