Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás. Tényleg nem...

Hozzátáplálás. Tényleg nem fog enni a gyerek később semit, és válogatós lesz?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok mit kezdeni anyósommal.Egy házban élünk,és folyton a nyakamon lóg,azzal traktál,hogy a hat hónapos babámnak már mindent ennie kellene,meg nem elég a napi két evés kiváltása.Komolyan mondom kiakaszt mikor elkezdi,hogy később nem fog enni,és küszködni fogok vele,meg hogy ő a férjemnek már 3 hónapos korától adott szilárd kaját.(azóta is fáj a gyomra.)Én még most kezdtem el nem régen a hozzátáplálást,és nem kap csak gyümit meg zöldcséget mondjuk az utóbbit nem halandó enni,de én kísérletezek hátha.Mit tegyek?Hogyan állisam le?
2013. márc. 4. 12:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pl. a répát almával, a sütőtököt barackkal, a céklát szilvával szoktam. Almával majdnem mindent lehet keverni. Új kombinációknál mindig megkóstolom azért, hogy finom-e. :) Most már azt csinálom, hogy mindig egyre kevesebb gyümölcsöt rakok a zöldséghez. (4/10 voltam)
2013. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tippeket kedves utolsó.Minden képen kipróbálom:):)
2013. márc. 5. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!