Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit szólnátok ehhez?

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
A szüleim és a nagymamám rengeteg dolgot vettek már a most 3 hónapos babámnak.Anyukám ma közölte,hogy vettek egy járókát,de úgy,hogy ott legyen náluk,hogy ha megyünk,akkor abban legyen.Igaz,hogy itthonra még nincs járóka.Igaz,hogy ma ott alszunk náluk,mert születésnapot ünnepelünk,de attól,hogy évente néhányszor,mondjuk 10szer összesen ott alszunk,még nem költözünk oda.Kicsit fura,nem?Mikor mondtam,hogy itthonra kéne,azt mondta vesznek másikat.Ti mit szólnátok ehhez?a páromnak el sem merem mondani,biztos,hogy kiakadna.
2013. márc. 9. 11:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát én is kiakadnék, mi az hogy vesznek a gyereknek járókát?? Lehet szóba se állnék velük..


Komolyra fordítva a szót, tedd össze a két kezed amiért ilyen rendesek, az én gyerekemnek semmit se vett senki, se nagyi, se papi se senki!

2013. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de nem értem miért kell ezen kiakadni. Nálunk itthon úgymond szabad lábon van, nem is akarom korlátozni, hadd másszon ami veszélyes azt meg megoldom hogy el legyen torlaszolva. Anyuéknál van egy járóka, ők már benne vannak abba a korba hogy nem tudnak annyit menni utána. Mikor megláttam a járókát náluk majd kiugrottam a bőrömből hogy ott legalább lesz egy. Ha meg felajánlják hogy vesznek nektek még egyet akkor meg pláne nem értem mi a baj.
2013. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jó,igazatok van...csak annyi feszültség van a párommal a szüleim miatt,hogy már túl stresszelek ilyen apróságokat is.
2013. márc. 9. 12:24
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha valakit nem szeretsz persze hogy ugrasz apróságra is. de próbáld máshogy nézni a dolgokat.
2013. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább örülj,anyósomék vettek egy kiságyat,egy babakocsit a fiamnak hozzájuk,kismotrot is.Anyukámnál is van egy utazóágy és apukámnál is.Anyukámnál sokat van,vett is neki pár dolgot pl mindig van pelenka ,popsitörlő,előke,ivós pohár tb de anyósomékhoz kb 3-4 havonta megyünk le és nagy segítség,hogy nem kell cibálnia fél házat.
2013. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!