Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon bírni fogom? Van még...

Vajon bírni fogom? Van még így valaki rajtam kívül? Jó anya lehetek?

Figyelt kérdés
Igazából soha nem volt közöm kisbabákhoz.Egyik b.nőm picijére vigyáztam kb 3x 2percig és kész.Tesójáék gyerekei kicsit nagyobbak voltak,néha (2-3x)játszottam azokkal is de ''nem értek hozzájuk''Most,h.babát várunk,pánikolok,hogy mi lesz.Hogy fogom tudni ellátni ha sír meg minden??
2013. márc. 9. 16:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

és főleg ha beteg lesz, ( ne adj' Isten) akkor magadra hallgass, ne másra!

a megérzés segít, hidd el, nem az okoskodás.

és inkább vidd el dokihoz, nézzék meg feleslegesen, mint gond legyen.

2013. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a sok válaszért,hasznos volt mindegyik!Meg hallgatok most is mindenkit csak idegesít,hogy majdhogynem belémbeszélnek mindent.Igaz aki olyat mond,h.megtarthatta volna magának az lepattog rólam,nem marad meg bennem.Volt egy kedves kolléganőm aki jó tanácsokat adott(fura a helyzet mert pár éve ki nem álhattuk egymást,pár hónapja dolgoztunk együtt)Már már anyám helyett anyám(ő már nem él sajnos) és nagyon örült a hírnek és rengeteget beszéltünk is erről.Na,visszatérve.Izgulok milyen lesz majd. :-)Sokszor elkébzeltem de majd meglátjuk,van még időm.
2013. márc. 10. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!