Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért nem értik meg, hogy ezt...

Mért nem értik meg, hogy ezt nem lehet megbocsájtani?

Figyelt kérdés
Szenteste napján hazajött a férjem és közölte, hogy 1 hònapja nője van és minél előbb pakoljak össze és költözzek az akkor 9 hòs fiùnkkal. Mert ő a barátnőjével akar karácsonyozni... sejtettem,hogy valami nincs rendben de nem gondoltamrosszra mert mindig időben hazajött nem mászkált el. Kiderült a csaj korházban feküdt es karacsonykor engedték haza... férjem a korházban dolgozik és ugy szedte össze a pszichiátrián na ehez nem füznék kommentet... apumhoz költöztem. Elvagyunk lassan tul a Nehezén. Férjem kb 3 nap után kidobta a csajt azota könyörög. Haverjai családtagjai engem piszkálnak napi szinten hogy mért nem bocsájtok meg neki mert hogy szegény mennyire szenved. Megbocsájthatatlannak tartom amit tett mért nem lehet ezt megérteni. Ja és ez kimaradt 21 hkm vagyok.
2013. márc. 11. 14:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Én veled értek egyet. Ha ilyen mocsok módon bánt veled, akkor ne várja senki, hogy most még te legyél vele édi-bédi. Ugyan! Csak szenvedjen az állatja.

Nagyon nehéz helyzetben lehetsz, nem semmi...

2013. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Mikor mondtam neki, hogy nem tudok hova menni. Momdta menjek anyamhoz mondtam nem tudok albérletben lakik másokkal nem férünk pluszba nem is engedtek oda a többiek. Elvitt anyámhoz idiglenesen ott maradhattam. Mikor kiszálltam a kocsibol ennyit mondott hivj fel ha nincs hova menned... hat errol beszeltem elotte is megis tojt ra. Akkor csak rohogott rajtam szo szerint. Azota engem latni se latott
2013. márc. 11. 14:35
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

"Haverjai családtagjai engem piszkálnak napi szinten hogy mért nem bocsájtok meg neki mert hogy szegény mennyire szenved."


Nem értem, hogy nekik mi közük van ehhez? Ez kizárólag rád és a most még férjedre tartozik.

Amit tett, az tényleg megbocsájthatatlan, szerintem is helyesen tetted, hogy elindítottad a válópert. Amúgy annak az ügymenete elég lassú, még hónapok fognak eltelni, mire kimondják a válást. (Különösen, mivel közös gyerekeitek vannak.)

Kitartást és egy sokkal boldogabb életet kívánok!

2013. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

EZT NEM LEHET/SZABAD MEGBOCSÁTANI!

Igazad van kérdező! Nehogy megbocsáss!

Hogy merte ezt megtenni veletek? Undorító!

Nem hogy vissza nem fogadnám, de olyannyira meggyűlölném az embert, hogy látni se akarnám soha többet!

Nem érdemel meg téged.

Aki egyszer megtette ezt, az megteszi újra, ne lágyuljon meg a szíved.


A családtagok meg had mondják, szard le őket. Ne keltsenek benned semmilyen rossz érzést. És a volt férjed meg szenvedjen csak!!!! Reméljük soha nem lesz boldog párkapcsolata!

2013. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Én rettenetesen brutális lennék. Úgy elzavarnám....méghogy veled ezt tette, az is tetűség, de egy gyerekkel kihajítani...na, ezt nem venné be a gyomrom. A haverjait is elküldenén, ahonnan jöttek, oda...Mocskok!
2013. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Hűűű, de kemény!

Én sem bocsátanék meg a helyedben, valószínűleg soha!

Az egy dolog, hogy megcsalt. Ugyan utálom a hűtlenséget is, de azt is tudom, hogy az emberek néha meggondolatlanul cselekszenek.

Na de az, hogy valaki simán kidobja a gyerekét és a feleséget a lakásból, ráadásul karácsonykor, na az számomra már egy aljas szemét dolog! Így nem bánhat senki a szeretteivel és ezt fel kell fognia, amire csak úgy van esély, ha nem nézik el neki ezt a húzást.

Bánj vele hűvösen és távolságtartóan és lehetőség szerint ne lássa rajtad a fájdalmat, hogy mennyire megbántott.

2013. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Anno tettél fel kérdést ezzel kapcsolatban ugye? Ismerős ez a történet!

Én sem bocsájtanék meg biztosan!

Kitartást neked!

2013. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Haverjai családtagjai engem piszkálnak napi szinten hogy mért nem bocsájtok meg neki mert hogy szegény mennyire szenved.


Ez gyönyörű, a szívem szakad meg szegény emberért. Hova tették az eszüket a barátai és családtagjai. Könyörgöm szenteste kitette a lakásból a várandós felségét és a kicsi gyerekét, és még te vagy a rossz, hogy nem bocsátasz meg. Megáll az eszem, milyen emberek vannak. Ha legközelebb megint rájön a hoppáré, akkor meg két babával cuccolhatsz el, amíg lehiggad és rájön, mégsem jó az új nő, inkább kell a régi család. Ez az ember, és a mellette kiállok is erkölcsi nullák.


Legyél erős. Nehéz lesz egyedül a két gyerkőccel, de olyan ember mellett aki ide oda rángat kedve szerint maga lenne a pokol.Tegyél rájuk magasról, kezdj új életet.

2013. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Amit tett veletek, ez a legalja viselkedés...még el is bőgtem magam...

nagyon nehéz lehet, de még fiatal vagy, ne nézz hátra, hála az égnek, hogy volt hova menned, remélem apuddal jól kijöttök..:-)

A telszámomat megváltoztatnám, vagy ha mégis elérnének vhogy, nagyon kategorikusan megmondanám, hogy törődjenek a saját dolgukkal, és ne hívjanak, ne kerssenek.

A válóperrel kapcsolatban: elmennék a helyi családsegítőbe, ahol segítenek mindenben, és megkérdezném mi a teendő, hogy vmi történjen.

Ott amúgy van pszichológus is, aki tud a lelkeden is segíteni, mert ez komolyan...némelyik pasi én nem tudom mit képzel magáról...:-((( szörnyű. és még van pofája szenvedni????? Neki???? ez nem normális komolyan, már csak ezért se fogadd vissza...tuti nem normális.

Na, befejeztem. :-))

2013. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem értik meg? Azért, mert nem Ők vannak ebben a helyzetben.

Ez a szitu szerintem is megbocsáthatatlan. Eszedbe ne jusson visszafogadni ezt a szemétládát!

2013. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!