Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért nem értik meg, hogy ezt...

Mért nem értik meg, hogy ezt nem lehet megbocsájtani?

Figyelt kérdés
Szenteste napján hazajött a férjem és közölte, hogy 1 hònapja nője van és minél előbb pakoljak össze és költözzek az akkor 9 hòs fiùnkkal. Mert ő a barátnőjével akar karácsonyozni... sejtettem,hogy valami nincs rendben de nem gondoltamrosszra mert mindig időben hazajött nem mászkált el. Kiderült a csaj korházban feküdt es karacsonykor engedték haza... férjem a korházban dolgozik és ugy szedte össze a pszichiátrián na ehez nem füznék kommentet... apumhoz költöztem. Elvagyunk lassan tul a Nehezén. Férjem kb 3 nap után kidobta a csajt azota könyörög. Haverjai családtagjai engem piszkálnak napi szinten hogy mért nem bocsájtok meg neki mert hogy szegény mennyire szenved. Megbocsájthatatlannak tartom amit tett mért nem lehet ezt megérteni. Ja és ez kimaradt 21 hkm vagyok.
2013. márc. 11. 14:21
1 2 3
 21/26 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Azt, hogy megcsalt, azt meg lehet bocsájtani.

Azt, hogy kitett téged úgy, hogy nem tudtál hova menni, még talán azt is.

Azt, hogy a 9 hónapos gyerekét kitette, úgy, hogy nem tudott hova menni, azt nem. Ahogy azt sem, hogy terhesen tett ki téged.

2013. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Jól írja előttem.

Megcsalást még talán.hogy téged kitett,talán.

De hogy egy kisbabát és egy pocaklakót kitesz karácsonykor...azt soha.

2013. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Szemét görény! Nem bocsájtanék meg neki, szóba sem állnék vele, azt sem engedném, hogy a gyerekeket lássa!
2013. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

En nem teljesen ertek egyet a 21-sel.

Sztem! Az ha valaki megbotlik... meg megbocsajthato. Dde az, hogy 1 honapon keresztul felre megy mar NEM. Az, hogy mindezt szenteste a pofamba mondja es extranak ahelyett, hogy konyorogne a bocsanatert kozli, hogy takarodhak mert az uj ranyi bekoltozik a helyemre na ezt mar SOHA!

Es az meg csak plane, hogy mindekozben a kozos gyermekunk a karomon ul... a kistestvere meg a szivem alatt... hat ennel UNDORITOBB DOLOGG NINCS IS A FOLDON!

Semmilyen korulmenyek kozott se bocsasd meg!

Ha a felvilag a fuled ragja, hogy de igen... akkor se!!!

Semmi szugsegetek nincs egy ilyen feregre!!!

2013. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs szükséged egy ilyen semmitérőre. A férfi nem legalja...
2013. márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Amit szerettem volna írni: az a 21-es válaszoló válasza. Egyet értek.

Szenvedjen csak, nem is érdemel mást.

2013. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!