Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adtok 7-8 hónapos babának...

Hogy adtok 7-8 hónapos babának vajas meg kenőmájas kenyeret?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 13:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%

És, hogy a kérdésre is válaszoljak: én is korainak tartom picit az ilyen darabos ételt, de persze nyilván attól is függ, mennyi foga van már a picinek.

Inkább még a pürék valók ekkora korban.

2013. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
33%
3-as vagyok, én kipróbálom! Házi májast egyébként is szoktam csinálni, azt úgy ízesítem, ahogy a babónak is jó, és kész. 50 évvel ezelőtt még tápszer se volt, minden gyerek tejet kapott helyette, én nem mondom, hogy a mostani agyonsózott, tartósítózott cuccok jók a gyereknek, de hát etetnünk valahogy csak kell, ilyen világban élünk, egy kis vajtól semmi baja sem lesz, azon kívül hogy hozzászokik a szervezete, és kalciumhoz meg ilyenekhez jut, és szokja az ízeket. Hát nem ez a cél?
2013. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
81%

[link]


A kenyérről is megoszlanak a vélemények. Van, aki ajánlja 10 hónapos kortól, van, aki szerint bőven meg kell várni az egy éves kort.

2013. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
29%

Az én korcosm valószínü még 70 évesen is megtud enni egy zsíros kenyeret annélkül hogy fetrengene, a te korcsod meg majd szid téged 30 évesen, hogy gyomorfekéjjel viszik korházba, mert annyira bele kellett tömnöd azt a májkrémes kenyeret 8 hósan.


én gondolok a gyerekem jövöjére is nem csak arra hogy a mai napon milyen jó neki a májkrémtöl amire ö még nem is vágyik.

2013. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
33%
3-as vagyok, az ínyével is tud már rágni, és jól is esik neki! Először próbálj egy babapiskótát adni, és ne hagyd magára, de imádni fogja, ne félj!
2013. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező, hitted volna, hogy egy ilyen egyszerű kérdéssel milyen vitát lehet kirobbantani? :))


Ha nem akarsz adni még kenyeret, kiflit, ne tedd! Ahogy te jónak látod. Három gyermekem van, mindhárommal másként tettem. Annyi volt a fix, hogy 6 hónapos korukig anyatejesek voltak. Aztán meg próbáltam követni a hozzátáplálás táblázatokat, amik vagy bejöttek vagy nem:)

2013. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Jaj mi lett itt. Azért köszi a válaszokat.zabkekszet már majszolgat azt nagyon szereti. Van 2 foga amugy.
2013. márc. 12. 13:33
 18/24 anonim ***** válasza:
51%
Istenem milyen határtalan az emberi butaság... miért kell egymást bántani??? bocs az offért, és ez a 4esnek szólt természetesen. azon ne csodálkozz ha indulatokat váltasz ezzel ki a másikból és úgy szól ahogy neked nem tetszik. bocs, nem tudtam elmenni mellette.
2013. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
88%
Az én kis korcsom a héten lesz 8 hónapos! :) Még csak főzeléket és gyümit eszik, de a héten már pár falat kiflit is megevett, mivel refluxos, hamar visszaöklendezni a cuccot, így óvatos vagyok. Vajkrémet nem adok neki, mert tejfehérje allergia gyanus, max. majd egy kis sonkát ha már eszik rendesen darabos főzit is. Minden gyereknél más és más a tempó a hozzátáplálásnál, Az Okos válaszadóról meg inkább nem írok semmit......
2013. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
BOCS nem 4es hanem 6os!!!!
2013. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!