Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adtok 7-8 hónapos babának...

Hogy adtok 7-8 hónapos babának vajas meg kenőmájas kenyeret?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 13:09
1 2 3
 21/24 sumergo ***** válasza:
59%
Ilyen kicsi korában még csak főzelékeket, meg gyümölcsöket evett az anyatej mellé, igaz, hogy majdnem hat hónapos koráig csak anyatejes volt. Így nem is jutottunk még el a kenyérig, mire minden főzeléken végigértünk! :-) Hiszen ilyen korban ebédet és vacsorát kapott csak, oda meg jobban passzolt a főzelék, mint a májkrémes kenyér. De olyan egy éves kora óta "mérgezem" májkrémmel, és vajjal is. Nagyon szereti mindkettőt.
2013. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 6 hónapos koráig anyatejes volt, aztán gyümik, főzik, zöldségek, szerintem olyan 9 hónapos kora körül adtam neki sajtkrémes és vajas kenyérdarabokat, imádta felcsipegetni a tányérról. A májkrémet nem szerette sose, nem eszi meg akármilyen jó minőségűt veszek. De az lehet nem is baj.

Na, amúgy anno engem 4 hónaposan anyukám megetetett öreglebbenccsel. Olyan jól laktam tőle, hogy csak szuszogtam! 30 éves vagyok de nincs még gyomorfekélyem meg semmi bajom. És mi anno tejet kaptunk, sőt, tejbegrízt!

2013. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi idősen még semmiképpen nem szabad ilyesmit ennie! Talán a vajas kenyér, ha már nagyon muszáj, na de májkrém? Az aztán mindent tartalmaz, ami káros lehet!
2013. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
71%
Ekkora korba biztosnem adnék ilyeneket. Májkrémet esetleg házit, de még az is ráér bőven....
2013. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!