Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyi ideig...

Szerintetek mennyi ideig hagyjam hason az egy hónapos babámat?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el hasra fektetni. Jó hatással van rá, sokat pukizik ha így fekszik, és szépen elvan.

2013. márc. 12. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig, amíg nem sír. De az jó, hogy hason van, mert legalább hozzászokik, az enyém 3 és fél hós, de nem szeret hason lenni. Azért próbálkozom, hogy szokja csak. De csak addig amíg nem sír.
2013. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Igaza van az 1. válaszolónak, amíg nem sír. Minél többet van hason, annál hamarabb erősödik a háta, és elkerülitek azt a stresszt hogy lassan fejlődik :) A mi babánk utált hason lenni, így nem is fordítottuk hasra, és így sokkal később csinált mindent mint a többi baba. A hason altatást nem ajánlják.
2013. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem sír! De teljesen baba függő! Az én kislányomat már a kórházban hasra tették, mert máshogy nem aludt el! Azóta is hason alvó, pár nap múlva lesz 6 hónapos. De már 3,5 hónaposan fordult a hátára rá egy hétre vissza is. Több mint egy hete mászik és nagyon szépen ül.
2013. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 eszo ***** válasza:

ameddig csak lehet..ha elkezd nyüsszögni,akkor fordítsd vissza.

kislányom 3 hónapos, kb 10 napos kora óta hason alszik..

már a múlt héten átfordult a hasáról a hátára..kis ügyikém!

szerintem jót tesz a hasaltatás :-)

2013. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!