Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öltözködés hiszti, és ordítás...

Öltözködés hiszti, és ordítás kíséretében. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pici korától ez van.A fürdésnél is ez volt,de megfázás miatt egy darabig nem fürdött,csak mozsdot,azóta imád fürödni.Az öltözködéssel viszont nem változott semmi.Énekelek igyekszek elterelni a figyelmét,de hiába csak a pelenkázást tűri,de ha öltöztetem úgy sír,és visít mint akit nyúznak.Nagyon türelmes vagyok,de ma már kiakasztott.Mit csináljak?MInden ötlet érdekel.
2013. márc. 12. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2013. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Ha már van legalább 2, akkor hagy csinálja ő. Te csak ad a kezébe a pólót úgy ahogy föl kell venni és csak mondogasd, hogy mit, hogy csináljon.

Ha még nincs 2, akkor nem tudom, hogy mit csinálnék.. :-)

2013. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 eszo ***** válasza:

hát ez engem is érdekelne..szerintem 1 gyerek sem szeret öltözni..

nálunk azért nem olyan vészes a helyzet..bár ha megyünk vhova az overálnál mindig üvölt..nem tudom mit lehetne tenni,én is próbálom szórakoztatni,de általában nem használ.

2013. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 eszo ***** válasza:
jaa..mi még csak 3 hónaposak vagyunk..
2013. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a baba?

Nálam nagyobb(2 éves) gyerek csinálja ezt a hiszti dolgot öltöztetésnél. Én türelemmel, de ha tetszik ha nem, akkor is feladom rá a ruhát és aztán csend is van.

Természetesen ha még amúgy se lehet a babát ész érvekkel meggyőzni, akkor marad a figyelem elterelés minden eszközzel. Babazene? Vagy bármilyen zene?

2013. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
6 hónapos.Tiszta gáz.Orvosnál voltunk,és mindenki rajtam nevetett.Tőle volt hangos az egész épület.Van,hogy annyira ordít,hogy levegőt sem vesz közben.Teljesen tanácstalan vagyok:(
2013. márc. 12. 14:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen, most 14 hónapos. Minden séta előtt ordit, mikor öltöztetem. Ráadásul a nővére is ott van, igy hárman öltözünk. Születése óta ez megy, akármit csinálok, énekelek, bohóckodok stb. Szerintem majd kinövi, ilyen csak nem marad:) Szerintem amúgy szeretne végezni az öltözéssel, türelmetlen, azért csinálja. Ilyen a temperamentuma. Én orvoshoz már nem viszem, inkább kihivom a dokit. Kitartás, jön a meleg, egyre kevesebb ruha kell majd!!!
2013. márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát erre csak azt tudom mondani, hogy majd kinövi. De tényleg. Az én lányom is üvöltött minden fürdés és öltözés közben. Két hónapos korára a fürdést megszerette az öltözést nem. Most 21 hónapos és ha szépen is mondom neki, hogy jöjjön öltözni már rávágja, hogy NEM! Nálunk már szerencsére az bevált, hogy kinyitom a szekrényt és válasszon ő mit vegyünk fel.

Próbáld meg esetleg más pozícióban öltöztetni, mondjuk az öledben, hátha ott jobban tűri.

2013. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az ok hogy kinövi,de mikor?Ti is írtok egész nagy babákrol.Akor ezek szerint jó sokáig fog még tartani.
2013. márc. 12. 14:51
 10/13 anonim ***** válasza:
biztos nem rosszból nevettek rajta a rendelőben. baba persze hogy sír. az én lányom se szereti
2013. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!