Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öltözködés hiszti, és ordítás...

Öltözködés hiszti, és ordítás kíséretében. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pici korától ez van.A fürdésnél is ez volt,de megfázás miatt egy darabig nem fürdött,csak mozsdot,azóta imád fürödni.Az öltözködéssel viszont nem változott semmi.Énekelek igyekszek elterelni a figyelmét,de hiába csak a pelenkázást tűri,de ha öltöztetem úgy sír,és visít mint akit nyúznak.Nagyon türelmes vagyok,de ma már kiakasztott.Mit csináljak?MInden ötlet érdekel.
2013. márc. 12. 14:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem sem könnyű a 21 hónapos ikrekkel és a 8 hónapos öccsivel :-)

A két nagy szépen öltözik, a kabátot már egyedül fölveszik, csak az összehúzás nem megy :-). De a kicsivel nem egyszerű, lefektettem a pelenkázóra és csavarog össze-vissza. Szerintem nála az a gond, hogy minden nagyon érdekli és sajnálja a drága idejét az öltözésre :-)

De ilyenkor ha kicsit elevenebbek mindig arra gondolok, hogy megéri, olyanaranyosak voltak tavaly anyáknapján is apa segítségével :-). És lesz még nehezebb is ennél, ha ezt nem bírom akor mi lesz velem, három kamaszfiúval :-). Ráadásul nemsokára jön a kistesó, aki szintén fiú :-)

( mindig is 3 gyereket szerettünk volna kis korkülömbséggel, de olyan aranyosak, hogy beválaltunk még egyet)

Remélem segítettem :-). Kitartás!

2013. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Igen, sokáig tart ez az öltözködés undor, mondom enyém még most sem akar, csak most már jobban el tudom terelni a figyelmét, mert megért dolgokat. Onnantól könnyebb lesz, ha már állni tud és mondjuk állva tudod öltöztetni, mert az új helyzet lesz neki.

Jobbat nem tudok mondani, csak tényleg azt, hogy sokáig tart, de tényleg kinövik egyszer. Azon meg hogy nevetnek le se sz.rd, rajtam is sokszor nevettek mikor öltöztettem a gyereket, nagynehezen ráadtam a sapkát, aztán le is tépte üvöltve. Amúgy meg olyan hamar megnőnek!

2013. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Óh. Az enyém is ordít öltöztetés de még vetkőztetés közben is. Ez van, sztem ezzel nem nagyon mit tenni, majd megszokja vagy kinövi. Nem csak a te babád ilyen ne aggódj. :D
2013. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!