Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mással is van így? (nem babás...

Mással is van így? (nem babás kérdés)

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy ezt a jellegű kérdésemet ide írom, de talán itt vannak nagyon számban olyanok akik véleményét ki tudom ezzel kapcsolatban kérni.

Szóval az a kérdésem, hogy a ti szexuális életetek nem változott meg a babátok születése után? Mert az enyém nagyon, és már kicsit kínos magamnak is bevallani, hogy ezzel ennyit foglalkozom, de valahogy bántja a lelkem, hogy már nem olyan mint régen, sőt közel sem annyi. Meg sem tudnám mondani mikor voltunk utoljára együtt. Nekem nagyon hiányzik és már mindenféle gondolat forog a fejemben, inkább nem is írom le, mert biztos megköveznének páran. Hiába beszéltem ezt meg a férjemmel, mintha semmi sem történt volna. Ő könnyít saját magán, de én...le vagyok pottyantva. (szépen kifejezve) Nektek van vagy volt valami praktikátok arra, hogyan lehetne felébreszteni újra a vágyat, vagy hagyjam a fenébe?


2013. márc. 13. 14:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi nem változott. Pedig együtt is alszunk. Ugyanolyan gyakran vagyunk együtt. Csak kis kreativitásra volt szükség. Így a miénk még izgisebb is...
2013. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem haragszom, de tényleg van abban igazság, hogy ha ezt kínosnak érzem, akkor van oka annak, hogy itt tartunk. Ez tény! Abban is van igazság, hogy egy férfinak nem szabad csak magára gondolnia. Emiatt is vagyok egy kicsit mérges is. De tényleg meg kell próbálnom kicsit feldobni magunkat. Nekem sem szokott sok erőm maradni az egészhez, főleg, hogy főzni, mosni, takarítai, és persze babázni is kell, emellett nehéz nőnek is lenni. Régen nem volt ezzel gond, nem is kellettek a praktikák. De most már mi együtt sem alszunk, mert én a babával vagyok egy szobába, hogy a férjem tudjon nyugodtan pihenni a nagy szobában. Hát emiatt is necces a dolog, de azért igyekszem majd barátkozni a kacérkodással. :D
2013. márc. 13. 16:29
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát igen kínos, mert a nők félnek a visszautasítástól, de ettől a férfiak is tartanak. Amúgy szerintem ez mindenhol előjön egyszer, emiatt ne legyél letörve. Mindenhol lankad a kedv előbb-utóbb. Csak van, aki bátrabb és könnyebben megoldja. Egyébként én sem ilyen vagyok, meg sokan nem ilyenek, nem is kell tűsarkúban riszálnod, csak egy kicsit jobban kiemelni az erotikus oldaladat. :) Mi sajnos nem sexelhetünk most ,ezért irigyellek!!
2013. márc. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ezt mintha én írtam volna. Annyi különbséggel, hogy az én férjem nem csinálja magának. nem egy szex mániás és neki elég az a havi pár alkalom.

Az én férjem is szeretné ha illegetném magam előtte szexi fehérnemüben. De én is cikinek érezném magam. Párszor próbáltam, végül is nem volt utána az együttlét, sőt!

De mióta megvan a baba nemigen sok kedvem van billegni".

2013. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Baba alszik és hajrá!!! Én sajnos sokat híztam terhességem alatt anno, de amikor zöld utat kaptunk, smink, haj, fűző, hog ne látszódjon a hasam, gyertyák, mert sötétben nem látszódik teljesen minden, és megoldottuk...

Esetleg kínáltam egy pohár borral, anit szoptatás alatt is meg lehet inni....

2013. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ez jó! :))

A fűzőt lehet én is bevetem, a nagy hasam rettentően zavar most.. :( nem érzem ,hogy nagyon szexi lennék.

Jó csábítást nektek is!


(ha ezt olvasnák a pasik...) :D

2013. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Első szülésem után volt néhány nehezebb időszak. Nehezen viseltem, hogy nem foglalkozott velem, de épp új melója volt, halál fáradt volt, megértettem. Aztán újabb meló és lazább életmód. Mégsem nagyon változtak a dolgok. Valhogy nem tudtam felfogni, hogy az addig tök jól működő dolgok miért múlnak el. Pl nem mentünk el egymás mellett puszi nélkül, még akkor sem, mikor csak a nappaliból mentem a szobába. Aztán mondta, hogy neki az kell, hogy kívánatos legyek, meg én másszak rá. Akkor persze beindul, de valahogy ez a kezdeményezéses dolog nem megy már neki. Ha belegondolok, régen is sokat kezdeményeztem. :) Persze ő ezt úgy veszi, hogy ő lépett, pedig ugyebár meg vannak a trükkök (pl éjszaka közepén kifliben mellé bújni). :) Nehéz elfogadni, ha így van, mert ez olyan érzés, mintha nem kívánna. Még akkor sem, mikor szinte félmesztelen feküdtem az ágyon és pucsítva tévéztem. :) El kell fogadnom és nézni a jó oldalát is. Nem egy vadász típus. :D Ergo nem fut más nők után sem. ;)
2013. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Még annyit. Most szültem 7 hete a második kisfiúnkat. Hétfőn kaptunk zöld utat a dokitól és hát a férjem már alig bírt magával és türelmetlenül várta az éjszakát. :) Nem tudom milyen lesz később, de úgy sejtem, maradnom kell a csábító bőrében.
2013. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ja még annyit... és akkor be is fejezem :)... persze magunknak kell elsősorban tetszeni, mert ha ez nem így van, akkor a fene megette. El kell magunkat fogadni, mert ha nem merünk a férjünk előtt dögös nők lenni, akkor ne is várjuk, hogy így nézzen ránk. Nekem is sok testi hibám van (kicsi fölös súly, striák főleg a hason, lógó cici), de a férjem szeret, így szeret és így is szépnek lát. :) Ennek fejében mondhatom, így is lehet dögös nőnek lenni. ;)
2013. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
:D Köszönöm a sok választ. Akkor nem csak én vagyok így, de ma reggel bevetettem magam, és végre összejött, nem kellett sok, csak egy kis tangába kificceni egy pohár teáért. :D
2013. márc. 14. 08:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!