Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a babám?...

Miért csinálja ezt a babám? Teljesen kivagyok. Semmi ötletem

Figyelt kérdés

TEgnap volt egy kérdésem de nem nagyon kaptam váalszt:(

Második baba, 3 hónapos koráig szépen elaludt, bár sohasem cicin, cumizik, beraktam az ágyba és szépen elaludt. aztán elkezdett forgolódni, kúszni,mászni, és már fel is áll. És egyszerűen alig lehet elaltatni, eddig ellaudt a pihenőszékben, babakocsiban,de egy hónapja egyikben sem hajlandó, ringatni nem tudom,mert feszíti magát ki a kezemből.

Beteszem a kiságyba, felhúzom neki a körforgót van hogy 5 perc alatt elalszik,de tegnap is kellett 25 perc, sír megnyugodott, dünnyögött kicsit, de hiába próbáltam ringatni egyszerűen nem jó neki.

Most is dél óta próbálom elaltatni és talán sikerült. Próbáltam magam mellé veni, de akkor felül vagy elmászik. van egy 2,5 éves tesó, aki a másik szobában aludna délben, de neki is csúszik az alvás mert a kicsi sír.

Se túl hamar se túl későn nem rakom le, nem is alszik szerintem sokat. Reggel fél8kor kel, majd 10kor alszik 20-30 percet, 12-12:30 között szokott elaludni itt másfél két órát és fél5körül megint 20 percet,majd este fél9kor. Éjszaka legalább 3-5 alkalommal ébred még.


Teljesen tanácstalan vagyok,hogy mit csináljak, hogy altassam


A másik pedig, egyszerűen semmi napirendet nem tudunk felállítani,mert reggel összevissza kel, van hogy 8kor,de egy egy napon már fél7kor fenn kukorékol,mint valami kiskakas, és addig addgi sikongat,míg a nagytesót és felveri, és oda az egész napnak,mert álmos, nem aludt aki magát.


2013. márc. 15. 07:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jótanácsokat.

Kicsit javulni látszik a helyzet.


3este már ügyesen elaludt, fürdés, szopi és el is laszik, és éjszaka is csak 2szer eszik, illetve max 2x kell visszaadni a cumit.


Napközben is valamivel jobb az alvás, délelőtt 8 perc alatt elaludt a drágám, az elején kicsi tsírdogált,megsimogattam, és ügyesen elaludt a szokásos 30 percre. Most délben mpedig ebéd, puszi és max 5 perc alatt már szunyókált is mindenféle sírás nélkül.

2013. márc. 20. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!