Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ennyi anyós-probléma...

Miért van ennyi anyós-probléma? Mi is ilyen rosszindulatú anyósok leszünk majd?

Figyelt kérdés

Tudom, nem pont baba-téma, de mégis itt jön fel a babával kapcsolatban mindig az anyós-meny ellentét. :(

Nálunk eddig tök jó volt a viszony a férjem anyukájával, de a második gyerekünk születése után megváltozott, teljesen ránk szállt, jött hívás nélkül állandóan, mindenbe beleszólt, és a végén még meg is sértődött, hogy húzom rá a szám. (Pedig direkt nem szóltam be neki, hogy elkerüljük a sértődést, de hát nem sikerült elkerülni...)

Olyan rossz ez, én nem akarok ilyen anyós lenni, aki nem hagyja a gyerekeit élni az életüket.



2013. márc. 19. 08:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én anyosom mindig azzal jon ,hogy o nem akar olyan anyos lenni ,mint az ové volt ...Bárcsak olyan lenne...:D Az agyamra megy :)
2013. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Az enyémnek ez a szavajárása: "Nem akarok beleszólni, de..."

vagy "Tudod, hogy én nem szólok bele semmibe, de..."

és aztán persze beleszól, mondja folyton a véleményét. :)

Ráadásul napi kapcsolatban vagyunk vele, mert nagyon közel lakunk, aminek rengeteg előnye van, csak sajnos némi hátránnyal is jár... :)

2013. márc. 19. 10:12
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem anyámmal vannak komoly gondjaim.Az ok pedig az hogy még mindig gyerekként kezel, utasítgat felülbírál,holott nincs hozzá joga. És sok baromságot is csinál,pl. valamelyik nap írtam hogy szívgyógyszerrel játszatja ,mert az csak egy doboz,mindegy mi van benne :O

Azóta a kiságyába is bepakolta a szatyrát és az is tele volt gyógyszerrel többek közt. És azóta sem érti egyiket sem miért akadok ki.Ma reggel joghurtott adtam a babámnak zabfalattal és gyümölccsel,erre fél órára rá valami szar zsibis albán keksszel eteti ami 3 éve lejárt :O eszem áll meg tőle. És Én vagyok a hülye és hallgassak.

Anyósom normális, Ő partnerként kezel.

2013. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!